Dnes je Pondelok 15. júl 2024 meniny má Henrich
rajecký
borošovec
kros
duatlon
beh rajeckým
rínkom
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
main
RAJECKÝ MARATÓN 2024
41. ročník
  VERNÍ: bežci s 10 a viac dokončenými maratónmi v Rajci
  číslo priezvisko meno rok nar. klub štát najlepší čas (rok) počet  
1   Kupčo František 1952 LADOS SVK 2:57:31 1984 40
2   Simon Alexander 1947 DS Žilina SVK 2:58:06 1984 37
3   Seidlová Eva 1948 AK TLMAČE SVK 3:12:20 1991 35
4   Bačík Peter 1953 KOŠICE SVK 2:58:31 1985 35
5   Michalík Marián 1952 AK Žilina SVK 2:48:35 1985 34
6   Uhlárik Ján 1963 Maratón klub Rajec SVK 3:06:24 1994 33
7   Haluza Marián 1950 AMK Nové Zámky SVK 2:47:44 1991 31
8   Pavlacký Jaroslav 1962 Trenčianske Teplice SVK 2:58:03 2002 30
9   Vernarský Jaroslav 1967 Pepa Team Frýdek-Místek CZE 2:56:21 2002 29
10   Kabelík Jaroslav 1941 Slávia Uherské Hradiště CZE 3:04:30 1986 27
11   Hlávka Jozef 1951 Ilava SVK 3:13:01 1987 27
12   Březina Jiří 1939 SK Přerov CZE 3:15:22 1990 27
13   Zeleník Jozef 1953 - SVK 2:53:26 1990 26
14   Kriško Miroslav 1957 42195.sk SVK 2:32:16 1991 26
15   Košík Tomáš 1951 BK Fastfood Žilina SVK 3:07:17 1994 26
16   Bujňák Ján 1962 MARTIN SVK 2:47:05 2001 26
17   Stupňan Jozef 1962 MK  Rajec SVK 2:48:27 1996 25
18   Stupňan Jaroslav 1963 MK Rajec SVK 2:58:34 1999 25
19   Krajči Milan 1941 Lokomotíva Zvolen SVK 3:00:20 1991 25
20   Vago Milan 1961 TBM Trnava SVK 2:53:00 1991 24
21   Polc Štefan 1950 ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA SVK 2:58:25 1995 24
22   Hýrošš Pavol 1952 Sučany SVK 2:56:07 1994 24
23   Semanová Zlatka 1958 BKO Vyšná Myšľa SVK 3:11:09 1996 23
24   Líška Ľubomír 1953 AK Žilina SVK 2:54:43 1994 22
25   Úradník Miroslav 1964 Kofola - Fačkov SVK 2:51:59 1987 21
26   Železov Konstantin 1969 42195.kiev.ua UKR 2:29:42 2002 21
27   Koledová Žideková Janka 1960 ŠKP Žilina SVK 3:32:16 2008 21
28   Kissová Eva 1960 Konštrukta Košice SVK 3:13:12 1995 21
29   Hrmo Ľubomír 1961 BŠK B. Bystrica SVK 2:34:15 1995 21
30   Jalakša Július 1969 Swim club Považská Bystrica SVK 3:56:17 2008 21
31   Galovič Bartolomej 1957 MK Rajec SVK 2:38:55 1994 21
32   Bohunický Cyril 1963 Ada Resorts SVK 2:57:34 1995 21
33   Balošáková Anna 1961 Stará Bystrica SVK 2:48:51 2001 21
34   Kincel Pavol 1951 bsTatran Turany SVK 3:20:35 2001 20
35   Bašovský Jozef 1944 ZTŠČ Baňa Cigeľ Prievidza SVK 3:10:53 1987 20
36   Zikeš František 1928 TJ Slezan CZE 3:22:49 1988 19
37   Koleda Zdenko 1971 SKP Zilina SVK 2:49:27 2008 19
38   Balošák Vladimír 1959 ŠKP- Čadca SVK 2:33:40 1984 19
39   Mrázik Jozef 1949 KRB Partizánske SVK 3:09:23 1995 18
40   Kandra František 1964 BK Steel Košice SVK 3:03:17 1999 18
41   Čajkovič Milan 1965 Trnava SVK 3:32:16 2007 18
42   Šupka Ján 1951 Hotel Skalka SVK 2:56:12 1994 17
43   Stroka Miroslav 1953 AK Žilina SVK 3:05:15 1991 17
44   Podžorný Ervín 1941 Český Těšín CZE 3:00:28 1996 17
45   Pavúk Peter 1949 Spider team Levice SVK 3:22:42 1994 17
46   Kráľ Jozef 1959 Malá Čierna SVK 2:52:52 1999 17
47   Hazucha Ján 1943 Statika Zvolen SVK 3:08:31 2004 17
48   Gombár Anton 1944 BSĽG Zvolen SVK 3:09:47 1996 17
49   Valach Peter 1961 Zvolen SVK 3:31:13 2004 16
50   Truska Jozef 1940 Bučina Zvolen SVK 2:52:39 1990 16
51   Telepovský Miroslav 1962 eMTe Trebišov SVK 3:37:46 2008 16
52   Seitl Otto 1953 MK Seitl Ostrava CZE 2:41:10 1987 16
53   Pavlacký Miroslav 1964 KB Trenč .Teplice SVK 3:00:18 2001 16
54   Nagy David 1967 Penati SVK 3:08:22 2007 16
55   Jurčík Ján 1968 KKM Čadca SVK 2:46:11 2001 16
56   Franek Jarolím 1954 Gbeľany SVK 3:07:50 2001 16
57   Furín Milan 1950 BK Steel Košice SVK 2:53:29 1994 16
58   Bogár János 1964 Magyar ultrafuto HUN 2:25:28 1995 16
59   Zapletal Josef 1943 AK Kroměříš CZE 3:14:54 1986 15
60   Ševčík Štefan 1951 ŠKP Prievidza SVK 3:17:27 2008 15
61   Svatoň František 1975 O5 BK Furča SVK 2:57:58 2004 15
62   Smolár Július 1946 MK Tatran Sp.Nová Ves SVK 3:53:22 2008 15
63   Tiszová Alžbeta 1957 TMS International Košice s.r.o. SVK 3:12:01 1995 15
64   Semanko František 1957 Bežecký klub STEEL Košice SVK 3:16:10 2004 15
65   Rybár Vladimír 1970 Maratón klub Rajec SVK 2:44:06 1999 15
66   Kráľ Štefan 1950 Joging Dubnica SVK 3:00:18 1990 15
67   Kubiatko Milan 1957 KKM Čadca SVK 3:05:52 2004 15
68   Kele Gejza 1965 KELE - Slovakia SVK 3:17:26 1991 15
69   Holý Karol 1952 TJ Slovan Nová Baňa SVK 3:21:10 1995 15
70   Hanus Miroslav 1974 MARTIN SVK 3:33:58 2017 15
71   Cyprian Marian 1947 Liska Trans Skalka nad Vahom SVK 3:12:17 1994 15
72   Brodňan Ľudovít 1959 Kovo Stranske SVK 3:45:08 2008 15
73   Brandis Pavol 1954 BK Steel Košice SVK 3:10:06 1999 15
74   Vrábel Jozef 1955 BK STEEL Košice SVK 3:01:25 1995 14
75   Tichý Peter 1969 AO TJ Slávia STU Bratislava SVK 2:29:23 2004 14
76   Mišiak Michal 1983 čiga-biga team marathon SVK 3:37:35 2018 14
77   Horný Jaroslav 1947 BK Steel Košice SVK 3:02:31 1997 14
78   Dojčár Juraj 1958 BS Tatran Turany SVK 2:58:31 1999 14
79   Cesnek Ľuboš 1965 Maratón klub Rajec SVK 2:25:17 1995 14
80   Breznen Igor 1975 BK Steel Košice SVK 2:58:50 2001 14
81   Volek Ľudovít 1951 BA Rača SVK 3:23:06 2003 13
82   Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno CZE 3:57:45 2013 13
83   Vitek Miroslav 1962 Ašk Slávia Trnava SVK 3:15:40 1991 13
84   Strömpl Ján 1954 BK Spartak Medzev SVK 2:30:07 1994 13
85   Sebestian Sylvia 1977 BKJG ZILINA SVK 3:05:57 2018 13
86   Rajec Pavol 1946 Jogging klub Dubnica n/V SVK 3:03:30 1988 13
87   Senko Juraj 1971 MK Samko SVK 3:02:56 1999 13
88   Luhový Marcel 1971 Pečená krkovička Nosice SVK 3:48:56 2018 13
89   Krčmárik Vladimír 1954 HGM - Žilina SVK 3:08:26 2001 13
90   Jaroš Róbert 1975 Sri Chinmoy Maratón Team SVK 3:15:19 2012 13
91   Hanzlík Ondrej 1960 AK Baník Prievidza SVK 2:55:39 2008 13
92   Dobeš Ladislav 1960 AŠKP Žilina SVK 2:38:07 1994 13
93   Berky Róbert 1957 AMK Nové Zámky SVK 2:38:59 1996 13
94   Tisza Tibor 1957 BK Steel Košice SVK 2:40:07 2001 12
95   Sedlák Jozef 1966 coop jednota revúca SVK 3:24:12 2012 12
96   Polák Peter 1948 Belle Export Import Košice SVK 2:38:01 1988 12
97   Obraz Pavol 1953 BK Steel Košice SVK 2:31:46 1997 12
98   Kovalčík Vladimír 1951 Trenčín SVK 3:37:19 2012 12
99   Kaluža Štefan 1938 MŠK Vrbové SVK 3:20:12 1990 12
100   Kalina Rastislav 1975 Maraton klub Rajec SVK 2:45:34 2021 12
101   Gallik František 1951 AO Svit SVK 2:45:30 1996 12
102   Drlička Miroslav 1972 Maratón klub Rajec SVK 2:58:09 2004 12
103   Cuna Ivan 1953 Tatran Sučany SVK 3:14:53 1997 12
104   Buc Peter 1959 BK Steel Košice SVK 2:50:11 1992 12
105   Bača Mário 1974 Zlaté Moravce SVK 3:04:54 2012 12
106   Vojtičko Anton 1949 Kežmarok SVK 3:17:02 1999 11
107   Veselovský Ondrej 1979 Maratón klub Rajec SVK 2:45:27 2011 11
108   Straka Josef 1939 Šumperk CZE 3:34:08 1994 11
109   Šmárik Milan 1962 Žilina SVK 3:15:03 2013 11
110   Puškár Peter 1962 Trnava SVK 3:21:35 1988 11
111   Prachar Marek 1978 Dunajska Luzna SVK 3:39:03 2016 11
112   Požár Ivan 1937 AK Žilina SVK 2:58:27 1987 11
113   Odlevák Tomáš 1972 Maratón klub Rajec SVK 2:36:44 1994 11
114   Milovník Martin 1973 Sri Chinmoy Marathon Team SVK 3:32:34 2004 11
115   Moczek Andrzej 1960 Vera Apteczki Bielsko-Biała POL 3:02:32 2006 11
116   Kubala Pavol 1977 Rača SVK 3:25:48 2022 11
117   Lietavec Miroslav 1960 KST Špačince SVK 3:16:16 2001 11
118   Kaľavský Ján 1961 Slávia TU Košice SVK 2:28:16 1995 11
119   Ištvánik Ján 1988 Púchov SVK 3:23:07 2017 11
120   Guba Ivan 1945 K.K.M. Čadca SVK 3:02:17 1985 11
121   Hrček Petr 1961 - CZE 3:23:35 2005 11
122   Ďurana Milan 1957 ASKP Žilina SVK 2:37:05 1984 11
123   Grabianski Marian 1952 Mikolow POL 3:05:57 1999 11
124   Božová Danica 1963 Steeple Poprad SVK 3:22:36 1998 11
125   Bielik Peter 1971 cyklomania.sk SVK 2:42:09 1999 11
126   Uhlárik Pavol 1959 Maratón klub Rajec SVK 2:53:29 1994 10
127   Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín CZE 2:55:19 2005 10
128   Uhrín Igor 1975 VÚ 1115 Ružomberok SVK 4:21:24 2013 10
129   Sviták Stanislav 1950 MGT Repák Košice SVK 2:51:11 1994 10
130   Stolárik Peter 1947 MŠK Vrbové SVK 3:11:22 1990 10
131   Tatrai Róbert 1963 Nlp Košice SVK 2:40:23 2006 10
132   Peťko Vladimír 1946 Obec Nededza SVK 3:18:43 1995 10
133   Michalec Tomáš 1989 Maratón klub Rajec SVK 2:37:09 2023 10
134   Krejsa Václav 1952 Rentia Praha CZE 3:40:32 2001 10
135   Liška Ján 1972 Mala Čierna SVK 3:30:40 2006 10
136   Jasek Tadeusz 1951 PZLAM POL 2:53:39 2006 10
137   Jamnický Gejza 1964 BK Spišská Teplica SVK 3:44:15 1996 10
138   Filip Stanislav 1952 Stráňavy SVK 3:28:49 1987 10
139   Gašparovič Milan 1964 Trenčín SVK 3:17:19 2007 10
140   Ďuriga Stanislav 1961 Trenčín SVK 2:53:18 2006 10
141   Celuch Milan 1966 Slavia Havířov CZE 3:06:22 2006 10
142   Kamendy Alexanderčíková Zuzana 1981 Spartak Medzev SVK 3:32:43 2017 10
©2023