rajecký maratón - Maratón klub Rajec
Dnes je Štvrtok 16. august 2018 meniny má Leonard
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
GDPR
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
main
RAJECKÝ MARATÓN 2016
33. ročník
  výsledky
  
  Vyberte ročník:   
Maratón - absolútne poradie
por.:   priezvisko: meno: rok nar.: klub: štát: čas pol.: čas: kat.:
1   OTMAN Nebil 1986 Benedek-Team HUN 1:18:07 2:34:11 M-M-39
2   NAGY Tamás 1984 Benedek-Team HUN 1:18:06 2:34:20 M-M-39
3   MAGYAR Imrich 1984 Befra SVK 1:21:02 2:38:50 M-M-39
4   ORÁLEK Daniel 1970 adidas Boost team/AC Mor. Slavia CZE 1:19:01 2:44:13 M-M-40
5   ILAVSKÝ Miroslav 1987 Jogging klub Dubnica n/V SVK 1:23:40 2:47:02 M-M-39
6   POPOVIČ Miloš 1972 bk steel ke SVK 1:25:06 2:51:04 M-M-40
7   STAICU Simona 1971 Dunakeszi VSE HUN 1:26:14 2:52:16 M-Ž
8   KALINA Rastislav 1975 Maratón klub Rajec SVK 1:26:05 2:54:21 M-M-40
9   FAŠUNGOVÁ Petra 1990 AR Bratislava - Dukla BB SVK 1:30:11 2:56:06 M-Ž
10   DOLZHENKOV Sergey 1960 Ural-100 RUS 1:30:36 2:56:20 M-M-50
11   DVORSKÝ Peter 1977 ultramotivation SVK 1:29:44 2:57:43 M-M-39
12   KOLEDA Zdenko 1971 ŠKP Žilina SVK 1:30:40 2:59:58 M-M-40
13   ŠINDELEK Dan 1965 MK Seitl Ostrava CZE 1:25:17 3:01:14 M-M-50
14   LUKY Peter 1975 Levice SVK 1:30:24 3:01:53 M-M-40
15   SEBESTIAN Patrik 1972 BK JOZEFA GABCIKA ZILINA SVK 1:30:43 3:02:30 M-M-40
16   PLEVAK Milan 1972 Bežecký Klub Lysa pod Makytou SVK 1:33:07 3:03:17 M-M-40
17   ŽELEZOV Konstantin 1969 42195.kiev.ua UKR 1:33:07 3:04:34 M-M-40
18   KUBÁNY Michal 1980 Žilina SVK 1:33:06 3:04:49 M-M-39
19   BALÁŽ Roman 1965 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava CZE 1:30:24 3:05:36 M-M-50
20   HANZLÍK Ondrej 1960 AK Baník Prievidza SVK 1:35:10 3:06:28 M-M-50
21   DENKE Radoslav 1977 Jogging klub Dubnica SVK 1:33:49 3:06:55 M-M-39
22   PAVLACKÝ Jaroslav 1962 Trenčianske Teplice SVK 1:33:07 3:08:02 M-M-50
23   KRČ Tomáš 1981 ADA Budmerice SVK 1:33:59 3:08:29 M-M-39
24   KUBRICKÝ Jaroslav 1981 toRun Stará Turá SVK 1:35:34 3:08:39 M-M-39
25   MATEJ Peter 1977 Pelyteli Team SVK 1:30:11 3:08:56 M-M-39
26   KLOBUČNÍK Igor 1973 Nové Zámky SVK 1:33:06 3:09:18 M-M-40
27   KUČÍREK Petr 1958 Třinec CZE 1:38:22 3:09:36 M-M-50
28   RUŽBARSKÝ Ján 1966 AK Žilina SVK 1:33:06 3:09:55 M-M-50
29   TRAN Tomáš 1980 AK Baník Prievidza SVK 1:36:16 3:09:59 M-M-39
30   SENTANDRÁŠI Stanislav 1980 Marathon BB team SVK 1:38:10 3:10:34 M-M-39
31   PUCHÍR Kamil 1976 BK Spartak Medzev SVK 1:37:02 3:11:42 M-M-40
32   HRMO Ľubomír 1961 BŠK Banská Bystrica SVK 1:35:11 3:12:10 M-M-50
33   BELIANSKY Anton 1962 AK Baník Prievidza SVK 1:35:11 3:12:59 M-M-50
34   HOLLÓŠI Roman 1968 CEDAS FIAT SVK 1:32:33 3:13:23 M-M-40
35   ŠRANC Michal 1983 Body Beat Workout SVK 1:41:18 3:14:11 M-M-39
36   ŠULKO Dávid 1988 trnava SVK 1:38:27 3:15:47 M-M-39
37   MIKLOŠOVIČ Daniel 1974 Šúrovce SVK 1:37:54 3:16:07 M-M-40
38   ESENTIEROVÁ Adéla 1988 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava CZE 1:33:31 3:16:25 M-Ž
39   UDZIELA Tomasz 1978 Nowy Targ POL 1:39:00 3:18:20 M-M-39
40   BELIANSKY Stanislav 1964 Štiavnik SVK 1:37:38 3:18:41 M-M-50
41   OČKO Jozef 1976 Maratón klub Rajec SVK 1:46:24 3:18:59 M-M-40
42   TOMÁNEK Roman 1960 Gallak Slavičín CZE 1:38:12 3:19:03 M-M-50
43   ŠTEFEK Jiří 1965 Mošnov CZE 1:36:13 3:19:04 M-M-50
44   KUBÍČEK Jaroslav 1977 Záhorácký Frišký Tým SVK 1:38:09 3:19:20 M-M-39
45   JANKOVIČ Peter 1983 cyklovylet.blogspot.com SVK 1:36:43 3:19:25 M-M-39
46   HRÚZ Jozef 1976 venga ! SVK 1:38:33 3:20:45 M-M-40
47   ĎURIGA Stano 1961 Trenčín SVK 1:42:57 3:21:29 M-M-50
48   MIŠO Pavol 1985 Maratón klub Rajec SVK 1:42:55 3:22:00 M-M-39
49   PROKOPOVIČ Peter 1986 Maratón klub Rajec SVK 1:46:25 3:22:45 M-M-39
50   ŠÁDKOVÁ Tereza 1973 MK Seitl Ostrava CZE 1:43:33 3:23:13 M-Ž
51   ŠČIBRAN Miroslav 1977 Širka a Miza Žilina SVK 1:36:39 3:24:59 M-M-39
52   BÍRÓ Attila 1978 Csallóközi Marathon Club Žitný ostrov SVK 1:44:22 3:25:14 M-M-39
53   HRIN Miroslav 1964 Žilina SVK 1:41:41 3:26:38 M-M-50
54   ZÁBOJNÍK Miroslav 1963 Považská Bystrica SVK 1:47:41 3:26:51 M-M-50
55   MICHALEC Branislav 1984 Maraton klub Rajec SVK 1:46:25 3:27:19 M-M-39
56   TOMČO Jozef 1967 MTC Vyšná Šebastová SVK 1:45:20 3:27:40 M-M-40
57   FAŠUNG Peter 1949 3athletics Prievidza SVK 1:42:57 3:28:00 M-M-60
58   NAGY David 1967 Bratislava SVK 1:49:40 3:28:42 M-M-40
59   MIKUŠ František 1971 Výčapy-Opatovce SVK 1:43:55 3:28:52 M-M-40
60   MOSKÁĽ Tomáš 1986 ZILINA SVK 1:50:28 3:29:03 M-M-39
61   BAC Robert 1983 Prostějov CZE 1:45:13 3:29:20 M-M-39
62   HULINKO Michal 1987 Maratón klub Rajec SVK 1:40:44 3:29:28 M-M-39
63   RIDZOŇ Milan 1973 Bežci Lučenec SVK 1:47:21 3:29:35 M-M-40
64   SMÁK František 1970 Žilina SVK 1:44:34 3:29:43 M-M-40
65   OCHODNIČAN Miroslav 1972 BK Jozefa Gabčíka Žilina SVK 1:43:40 3:30:37 M-M-40
66   MICHALIČKA František 1964 ŠKP Žilina SVK 1:52:01 3:31:22 M-M-50
67   ŠÁLY Radek 1966 Šulywander SVK 1:47:21 3:32:18 M-M-50
68   ALEXANDERČÍKOVÁ Zuzana 1981 BK Spartak Medzev SVK 1:50:46 3:32:51 M-Ž
69   ŠTOFAŇÁK Peter 1985 Domaniža SVK 1:37:03 3:33:44 M-M-39
70   HANCKOVA Marta 1975 Nezávislosť Bratislava SVK 1:50:47 3:34:36 M-Ž
71   POLC Štefan 1950 OŠK Dobrá Niva SVK 1:49:48 3:35:21 M-M-60
72   RYBÁR Jozef 1990 Maratón klub Rajec SVK 1:47:15 3:35:22 M-M-39
73   LENGHART Marián 1972 Brestovany SVK 1:47:45 3:36:06 M-M-40
74   MIKULÁŠ Pavel 1968 Považská Bystrica SVK 1:50:06 3:36:21 M-M-40
75   LIGOCKÝ Jozef 1983 TBK TORA Topoľčany SVK 1:46:52 3:36:51 M-M-39
76   MIKUŠTIAK Jaroslav 1947 SCP Mondi Ružomberok SVK 1:43:55 3:37:29 M-M-60
77   HANUS Miroslav 1976 Martin SVK 1:50:13 3:37:57 M-M-40
78   HAĽAMA Róbert 1993 Vrútky SVK 1:45:37 3:38:24 M-M-39
79   BUJŇÁK Ján 1962 Martin SVK 1:47:14 3:38:47 M-M-50
80   MIŠIAK Michal 1983 čiga-biga team marathon SVK 1:52:33 3:38:55 M-M-39
81   PRACHAR Marek 1978 Dunajska Luzna SVK 1:47:02 3:39:03 M-M-39
82   LAKATOŠOVÁ Tatiana 1976 Vinohradské strely SVK 1:52:05 3:39:23 M-Ž
83   BUGOŠ Marián 1975 KBBS Turčianske Teplice SVK 1:52:24 3:40:01 M-M-40
84   BÁTOVSKÝ Miroslav 1970 AK Tlmače SVK 1:47:29 3:40:28 M-M-40
85   RADA Ladislav 1953 MBO Strážske SVK 1:52:28 3:41:22 M-M-60
86   KRIŠTOF Peter 1979 Brodzany SVK 2:10:28 3:41:47 M-M-39
87   BLAHO Peter 1976 Martin SVK 1:47:53 3:41:50 M-M-40
88   ZELENÍK Jozef 1953 Mu Partizánske SVK 1:53:48 3:42:28 M-M-60
89   MACKO Martin 1990 AC Michalovce SVK 1:49:25 3:42:39 M-M-39
90   VERNARSKÝ Jaroslav 1967 Pepa Team Frýdek-Místek CZE 1:45:46 3:42:58 M-M-40
91   KANDRA František 1964 BK Steel Košice SVK 1:54:38 3:43:07 M-M-50
92   KONTÚR Karol 1977 KONTUR promo&workwear SVK 1:52:36 3:43:13 M-M-39
93   VOLEK Ľudovít 1951 BA Rača SVK 1:52:19 3:43:59 M-M-60
94   GERÉNYIOVÁ Katarína 1981 Poprad SVK 1:51:50 3:44:02 M-Ž
95   BAČÍK Peter 1953 O5 BK Furča Košice SVK 1:55:53 3:44:11 M-M-60
96   SEMANOVÁ Zlata 1958 O5 BK Furča Košice SVK 1:55:54 3:44:21 M-Ž
97   WOLASCHKA Peter 1969 Grasbrunn SVK 1:52:01 3:44:47 M-M-40
98   MARON Tomas 1978 Surovce SVK 1:48:54 3:45:16 M-M-39
99   HANÚSEK Tomáš 1983 SLSP SVK 1:58:21 3:45:34 M-M-39
100   LAKATOŠ Ľubomír 1973 Vinohradské strely SVK 1:52:12 3:47:07 M-M-40
101   KUČMIN Martin 1979 Domaniža SVK 1:53:59 3:47:28 M-M-39
102   KUBALA Palo 1977 Bratislava SVK 1:58:34 3:47:28 M-M-39
103   KRÁTKÝ Tomáš 1985 TJ LIGA 100 OLOMOUC CZE 1:50:59 3:48:33 M-M-39
104   TOPOLI Peter 1987 SPIŠSKÁ NOVÁ VES SVK 1:55:55 3:49:40 M-M-39
105   CYPRIAN Marian 1947 MAC DUBNICA n.Vahom SVK 1:49:05 3:51:01 M-M-60
106   SEDLÁK Jozef 1966 Revúca SVK 2:01:25 3:51:42 M-M-50
107   KÚDEĽOVÁ Michalka 1984 AK Tlmače SVK 1:55:07 3:52:11 M-Ž
108   MAJDA Róbert 1977 Vrútky SVK 1:54:38 3:52:30 M-M-39
109   BUCHANEK Ján 1968 Technik Martin SVK 1:54:43 3:52:35 M-M-40
110   KOTLEBA Martin 1989 trnava SVK 1:54:43 3:52:47 M-M-39
111   JAGELKA Jozef 1967 Zubrohlava SVK 1:56:53 3:53:08 M-M-40
112   VALACH Peter 1961 Zvolen SVK 1:55:59 3:53:52 M-M-50
113   RAGUĽA Peter 1984 OZ Liesky/Dolný Lieskov SVK 1:58:36 3:54:38 M-M-39
114   HALÚSKOVÁ Monika 1978 seveRUNky SVK 1:49:29 3:54:45 M-Ž
115   KRAJČI Milan 1941 Lokomotíva Zvolen SVK 2:00:27 3:55:30 M-M-70
116   HÝROŠŠ Pavel 1952 Sučany SVK 1:56:29 3:55:49 M-M-60
117   KLBIK Anton 1967 BK Duslo SVK 1:46:16 3:56:19 M-M-40
118   PAVLOVIČ Ladislav 1972 HK SKIFUNALP SVK 2:04:40 3:57:06 M-M-40
119   GAŠPEREC Zdenko 1980 MTB TEAM LIMBACH SVK 2:00:37 3:57:23 M-M-39
120   PAPP Miloš 1972 BK Duslo SVK 1:52:18 3:57:36 M-M-40
121   CEBÁK Stanislav 1983 Seč SVK 1:47:15 3:57:39 M-M-39
122   MELICHERČIK Matej 1989 Žilina SVK 1:58:22 3:57:43 M-M-39
123   GERÉNYI Richard 1967 Vysoké Tatry SVK 1:55:55 3:58:18 M-M-40
124   PAVLÍK Peter 1967 Horné Zelenice SVK 1:56:38 3:58:27 M-M-40
125   HUMAJ Andrej 1976 trnava SVK 1:56:01 3:58:36 M-M-40
126   CHOVANEC Ján 1952 Royal caffe Snina SVK 1:57:07 3:58:37 M-M-60
127   KOVALČÍK Vladimír 1951 Trenčín SVK 1:56:14 3:58:48 M-M-60
128   MÁLEK Milan 1981 2 Idea Havlíčkův Brod CZE 1:56:10 3:58:51 M-M-39
129   VYLETEL Dušan 1985 Hodruša SVK 1:55:40 3:58:57 M-M-39
130   GAŠPER Tomáš 1989 Strečno SVK 1:58:21 3:59:02 M-M-39
131   JAŠŠO Jozef 1974 BK Spartak Medzev SVK 1:57:43 3:59:20 M-M-40
132   MALÍŠEK Jozef 1980 Klarema SVK 1:52:26 3:59:28 M-M-39
133   BALÁŽOVÁ Beáta 1991 Žiar nad Hronom SVK 1:51:26 3:59:36 M-Ž
134   HAUPTVOGEL Roman 1982 ZILINA SVK 1:50:29 3:59:46 M-M-39
135   CZUCHWICKI Waclaw 1958 Zbaszyň POL 1:56:06 3:59:46 M-M-50
136   ÚRADNÍK Miroslav 1964 Klub Kofola - KRB Fačkov SVK 2:00:37 4:00:18 M-M-50
137   NOVÁK Viliam 1942 Železná studnička Bratislava SVK 1:59:11 4:00:42 M-M-70
138   KRAJČI Miroslav 1977 ultramotivation SVK 2:03:23 4:00:52 M-M-39
139   BRODNAN Ludovit 1959 Kovo Stranske SVK 1:59:12 4:00:57 M-M-50
140   BÁTORI Michal 1971 Žilina SVK 1:59:29 4:01:43 M-M-40
141   KRCHO Martin 1986 Martin SVK 1:51:27 4:02:14 M-M-39
142   VITEK Miroslav 1962 KK trnava SVK 2:04:47 4:02:37 M-M-50
143   TÚRI Igor 1977 Triax SVK 1:59:35 4:02:49 M-M-39
144   JALAKŠA Július 1969 Swim club Pov. Bystrica SVK 2:05:29 4:02:59 M-M-40
145   FAPŠO Jaroslav 1966 KST Manín Považská Teplá SVK 1:59:00 4:03:06 M-M-50
146   BENEDIK Štefan 1960 BK Spartak Medzev SVK 1:59:00 4:03:25 M-M-50
147   SEIDLOVÁ Eva 1948 AK Tlmače SVK 2:06:58 4:03:38 M-Ž
148   HROŠŠO Marek 1976 STEFANIKTRAIL.SK SVK 1:55:17 4:04:26 M-M-40
149   LECKÝ Peter 1978 Zažiť SVK 1:50:11 4:04:48 M-M-39
150   JAKUBEC Michal 1981 Zažiť SVK 1:50:11 4:04:48 M-M-39
151   ŠTREICHER Jozef 1971 Topoľčany SVK 1:53:20 4:05:36 M-M-40
152   BUDZEL Ivan 1976 TK Bigheores SVK 1:56:04 4:05:49 M-M-40
153   FIAM Michal 1984 Zvolen SVK 1:54:58 4:06:05 M-M-39
154   VOSTRÝ Miroslav 1977 MK Kladno CZE 2:01:45 4:07:20 M-M-39
155   DOJČÁR Juraj 1958 Bs Tatran Turany SVK 2:00:07 4:07:46 M-M-50
156   UHLÁRIK Ján 1963 Maratón klub Rajec SVK 2:01:46 4:08:20 M-M-50
157   HAJDUK Pavol 1973 Železna studnička BA SVK 2:15:00 4:08:39 M-M-40
158   MARUŠIC Martin 1985 toRun Stará Turá SVK 1:56:50 4:09:08 M-M-39
159   MACKO Ondrej 1994 AC Michalovce SVK 1:51:28 4:09:16 M-M-39
160   OPOROSKOVÁ Stanislava 1982 Rajec SVK 2:01:49 4:10:36 M-Ž
161   MÁLEK Tomáš 1979 2 Idea Havlíčkův Brod CZE 1:57:21 4:10:41 M-M-39
162   HAVRANOVÁ Sylvia 1972 AK Tlmače SVK 2:07:26 4:10:59 M-Ž
163   SALAJ Peter 1985 AK Tlmače SVK 2:07:26 4:11:00 M-M-39
164   MÁLIK Michal 1980 Bojnice SVK 2:07:09 4:11:22 M-M-39
165   MÁLEK Lukáš 1982 2 Idea Havlíčkův Brod CZE 2:02:09 4:11:39 M-M-39
166   BOTKA Július 1960 Prievidza SVK 1:58:57 4:11:48 M-M-50
167   ŠKOLNÍK Peter 1955 Muránska Huta SVK 1:57:18 4:13:16 M-M-60
168   LUHOVÝ Marcel 1971 Pečená krkovička Nosice SVK 1:52:25 4:13:20 M-M-40
169   BEZÁK Jozef 1956 ELUN SVK 2:01:24 4:13:37 M-M-60
170   VALACHOVÁ Eva 1964 Zvolen SVK 2:07:26 4:14:53 M-Ž
171   SEMANKO František 1957 BK Steel Košice SVK 2:09:09 4:14:56 M-M-50
172   IŠTVÁNIK Ján 1988 Púchov SVK 1:55:56 4:16:00 M-M-39
173   DORFSTAETTER Michael 1963 Oesterreichisches Jugend Rotkreuz AUT 1:57:15 4:16:23 M-M-50
174   SONDOR František 1976 Valaská Belá SVK 2:10:13 4:17:58 M-M-40
175   PUŠKÁR Peter 1962 trnava SVK 2:04:32 4:19:24 M-M-50
176   ZICH Kamil 1986 Dojč SVK 2:10:37 4:20:49 M-M-39
177   GAĽOVÁ Tamara 1966 Aj MY sme BEH :-) Bratislava SVK 2:06:58 4:22:08 M-Ž
178   TELEPOVSKÝ Miroslav 1962 eMTe Trebišov SVK 2:00:08 4:22:14 M-M-50
179   KYSELICOVA Stanislava 1982 TV Severka SVK 2:11:50 4:22:37 M-Ž
180   VLČÁK Marek 1991 Teplička nad Váhom SVK 1:58:19 4:23:34 M-M-39
181   VAGO Milan 1961 TBM Trnava SVK 2:11:44 4:24:49 M-M-50
182   KYSELOVÁ Katarína 1976 Rajec SVK 2:10:21 4:25:13 M-Ž
183   UHRIN Igor 1975 Prápor výcviku Martin SVK 2:09:38 4:26:39 M-M-40
184   SMOLÁR Július 1946 MK Tatran Sp. Nová Ves SVK 2:10:36 4:28:25 M-M-70
185   KINCEL Pavol 1951 Bs Tatran Turany SVK 2:10:36 4:28:32 M-M-60
186   BRANDIS Pavol 1954 BK.STEEL Košice SVK 2:10:40 4:29:18 M-M-60
187   MIHÁLIK Juraj 1978 MODRA SVK 2:11:48 4:31:33 M-M-39
188   BREJCHA Martin 1985 Devinska Nová Ves SVK 2:03:10 4:33:41 M-M-39
189   ČAJKOVIČ Milan 1965 trnava SVK 2:08:54 4:37:07 M-M-50
190   KISSOVÁ Eva 1960 Konštrukta Košice SVK 2:12:19 4:38:08 M-Ž
191   LECHNER Jan 1958 vlk samotář Uhřice CZE 2:09:20 4:38:35 M-M-50
192   BOHUNICKÝ Cyril 1963 ADA WASTE s.r.o. SVK 2:12:18 4:39:42 M-M-50
193   KRIŠKO Miroslav 1957 42195.sk SVK 2:24:04 4:45:51 M-M-50
194   LAZAR Peter 1965 AK Žilina SVK 2:16:44 4:50:39 M-M-50
195   KUPČO František 1952 MOjš SVK 2:11:13 4:55:21 M-M-60
196   MICHALIK Marian 1952 AK Žilina SVK 2:19:53 4:57:49 M-M-60
197   REITER Anton 1954 Marathon Maniacs AUT 2:34:23 5:03:23 M-M-60
198   RUSNÁK Marek 1985 Svieži bežci SVK 2:18:48 5:05:01 M-M-39
199   BŘEZINA Jiří 1939 SK Přerov CZE 2:38:16 5:28:16 M-M-70
  HLÁVKA Jozef 1951 Ilava SVK --:--:-- DNF M-M-60
©2017 dojava