Dnes je Pondelok 24. jún 2024 meniny má Ján
rajecký
borošovec
kros
duatlon
beh rajeckým
rínkom
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
fotky
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÁ ŠTAFETA 2024
8. ročník
  Štartovka štafety
  
prihlásené štafety aj so zaplateným štartovným
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
103
1 Krvilačné včely 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
2 Alias 1. Haris Pavol PS-MIX áno
2. Gajarský Jozef
3. Chalupová Alenka
4. Sykora Milan
3 KMITAČI 1. Kuriš Marek PS-MIX áno
2. Čierňavová Lucia
3. Ďugel Pavol
4. Veliká Dominika
4 Bláznivé quarteto 1. Kubišová Daniela PS-Ž4 áno
2. Burdejova Dominika
3. Janíčková Erika
4. Canins Jana
5 Bieli Kamzíci 1. Heržák Michal PS-M4 áno
2. Tapfer Peter
3. Černý Dávid
4. Vanečko Martin
6 Štafetová Pohoda 1. Kubáňová Mária PS-MIX áno
2. Záhumensky Maríán
3. Sotolarová Zuzana
4. Sotolár Peter
7 Svieža 4ka 1. Šefčíková Lenka PS-MIX áno
2. Šefčík Matej
3. Mocňáková Michaela
4. Mocňák Roman
8 Amigos 1. Šipka Peter PS-MIX áno
2. Šipkova Miška
3. Paulinyova Aďa
4. Bugárová Aďula
9 Premiumauto 1. Dubec Martin PS-MIX áno
2. Čabajová Michaela
3. Jamečná Erika
4. Dubcová Katarína
10 MLÁĎATÁ 1. Benčatová Emma PS-MIX áno
2. Vargová Hana
3. Korbela Adrián
4. Pavelková Dominika
11 Dôvera 1. Brath Mário PS-MIX áno
2. Malec Juraj
3. Lorenc Vladimír
4. Lorencová Slavomíra
12 Jany team 1. Kouřil Petr PS-MIX áno
2. Fraštiová Aneta
3. Fraštia Alexander
4. Javoříková Jana
13 SESKY 1. Kancianová Viktória PS-Ž4 áno
2. Kunová Diana
3. Kuchčáková Tatiana
4. Kmetoniová Natália
14 Prepelice 1. Pekná Zuzana PS-Ž4 áno
2. Klubertová Dana
3. Ažaltovičová Zuzana
4. Pekná Michaela
15 Intentamos_no sabemos 1. Jakubesová Simona PS-Ž4 áno
2. Kaločová Eliška Romana
3. Albertová Barbora
4. Albertová Magdaléna
16 BEŽÍM.RIEŠIM 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
17 Velox Liberandum 1. Galovičová Lenka PS-MIX áno
2. Jakubský Jurajko
3. Kubačáková Klára
4. Martinka Daniel
18 S & M 1. Paulusová Dagmar PS-MIX áno
2. Vlk Ján
3. Mihalčatinová Zdenka
4. Mihalčatin Radoslav
19 Kráľ a bosorky 1. Kráľová Ľubica PS-MIX áno
2. Marešová Daniela
3. Kotriková Milada
4. Kráľ Milan
20 Susedská plotovica 1. Kubačáková Andrea PS-MIX áno
2. Kubačák Oliver
3. Poljaček Peter
4. Poljačková Veronika
21 Podstrážovské turbo slimáky 1. Halašková Mária PS-MIX áno
2. Fajerová Lenka
3. Baďurík Peter
4. Sondorová Dana
22 tri plus jedna 1. Balážová Lucia PS-MIX áno
2. Jasenovec Jozef
3. Ondruš Patrik
4. Foltán Andrej
23 RAJGYM 88 1. Komlík Dávid PS-MIX áno
2. Čerňanský Rastislav
3. Vrba Pavol
4. Komolíková Anna
24 Čučoriedky 1. Hladíková Michaela PS-Ž4 áno
2. Barošincová Veronika
3. Tepličancová Alexandra
4. Martinková Daniela
25 BERNOHY.sk 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
26 Ďurčiná 1. Dolnikova Mirka PS-MIX áno
2. Štrba Peter
3. Albert Vlado
4. Štrba Ivan
27 Marček gang 1. Chabreček Saška štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. Meluš Katka
4. Marček Zuzka
28 Braška 1. Brathová Jana PS-MIX áno
2. Brath Matúš
3. Jašeková Monika
4. Jašeková Jana
29 Bežci ohniví 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. Mesarošová Lívia
3. zatiaľ neprihlásený
4. Balucha Roman
30 Prehodený cez palubu 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
31 Pomalé ovce 1. Alexa Peter PS-MIX áno
2. Motková Martina
3. Horecká Mária
4. Horecký Miroslav
32 Run For It 1. Matúšková Mária PS-MIX áno
2. Kunsch Miroslav
3. Ošťadál Daniel
4. Dej Marek
33 Hujerovci 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
34 UNIBA 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
35 TEAM KUCHAREK 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
36 TEAM STUBNA 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
37 Hi EO Team 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
38 ŠKP Žilina 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
39 LEFRIČER 1. Lednická Eva PS-MIX áno
2. Krajcí Martin
3. Kolár Matej
4. Lednická Ivana
40 Lemuri 1. Blažek Marek PS-MIX áno
2. Nemček Ján
3. Dolníková Katarína
4. Blažeková Veronika
41 Štvorlístok 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
42 R.V.E.S. 1. Sadecka Eva štafeta áno
2. sadecka eva
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
43 Totuus team 1. Koza Gabriel PS-M4 áno
2. Březovský Ivan
3. Štofan Jozef
4. Badík Roman
44 Zúfalé matky 1. Kúdelková Petra PS-Ž4 áno
2. Weberova Ivana
3. Krištófová Lenka
4. Saganová Zuzana
45 Každý rok lepší 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
46 Šprintérski vytrvalci 1. Duháčková Alexandra PS-MIX áno
2. Bíroš Dávid
3. Bírošová Katarína
4. Duháček Peter
47 Family Run Team 1. Rolinčinová Barbora PS-MIX áno
2. Bôtoš Vladimír
3. Janík Ján
4. Janík ml. Ján
48 Utekáči 1 1. Blaško Ján PS-M4 áno
2. Balcár Samuel
3. Bartoš Eduard
4. Gardoň Maroš
49 Utekáči 2 1. Gerecová Katarína PS-MIX áno
2. Töröttö Michal
3. Masný Vladimír
4. Šalátová Zuzana
50 Utekáči 3 1. Kišková Eva PS-MIX áno
2. Hramec Ján
3. Kubirita Ján
4. Masná Zuzana
51 Košiare Rajec 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
52 Hasičáci 1. Mojžíš Dominik PS-M4 áno
2. Junko Ján
3. Novák Juraj
4. Hrenák Juraj
53 Luzuiv trio 1. Chavalčáková Zuzana PS-Ž4 áno
2. Jarabicova Ivana
3. Mierisová Lucia
4. Mierisová Lucia
54 Panthers 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
55 Rýchle strely 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
56 Neprofesionálne profesionálky 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
57 Beháme pre radosť 1. Michalcová Evička PS-MIX áno
2. Michalec Palino
3. Svítková Katka
4. Bukatovič Martinko
58 o_blok 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
59 Fujo 1. Hikel Dávid PS-MIX áno
2. Fujerík Michaela
3. Fujerík Dominik
4. Fujeríková Katarína
60 MARAS team 1. Maras Ladislav PS-MIX áno
2. Hricová Paula
3. Majerník Milan
4. Kudráčik Miroslav
61 Mamy v jednom behu 1. Dubovcová Vladimíra PS-Ž4 áno
2. Poliaková Magdaléna
3. Verešová Veronika
4. Kubíková Monika
62 Stihacky 1. Ftacik Lukas PS-M4 áno
2. Veresova Terezia
3. Kolar Juraj
4. Pekna Magdalena
63 Ninja korytnačky 1. Šenkárová Simona PS-MIX áno
2. Mižík Max
3. Vysoká Vanesa
4. Pohanka Peter
64 LADIES 1. Kašjaková Katarína PS-Ž4 áno
2. Ďurecová Stanislava
3. Majerčíkova Zuzka
4. Balvanova Veronika
65 Rýchle “ŠÍPY” zo Žiliny 1. Mihalčatin Lenka PS-Ž4 áno
2. Chúpková Monika
3. Pucková Veronika
4. Ondrejčeková Klárka
66 MUKOV TEAM 1. Židek Michal PS-MIX áno
2. Uherek Juraj
3. Uherková Mária
4. Žideková Miroslava
67 Rýchle nohy 1. Štefánik Bohumil PS-MIX áno
2. Štefánik Marek
3. Balla Erik
4. Ballová Katarína
68 pohoda2024 1. Doležílek Ladislav PS-MIX áno
2. Doležílková Sofia
3. Dubec Jozef
4. Jakubský Samuel
69 CrossFit Journey 1 1. Katerinčinová Rebeka PS-Ž4 áno
2. Katerinčinová Katarína
3. Katerinčinová Annabella
4. Katerinčinová Ráchel
70 CrossFit Journey 2 1. Košiar Roman PS-M4 áno
2. Košiar Jozef
3. Šumichrast Vlado
4. Benko Lukáš
71 CrossFit Journey 3 1. Vanická Natália PS-Ž4 áno
2. Rzeszotová Lenka
3. Bieliková Martina
4. Martinčeková Monika
72 Slimáčik 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. Savkova Bronislava
4. Ďuržová Silvia
73 Kvetinky z Tulipu 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
74 CrossFit Journey 4 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. Rzeszoto Ján
3. Dubeň Erik
4. zatiaľ neprihlásený
75 makači 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
76 Dôvera 2 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
77 Muži sú tu "dobrovoľne" 1. Škrabanová Kristína PS-MIX áno
2. Škraban Tomáš
3. Skokan Martin
4. Skokanová Magdaléna
78 rakety team 1. Mišo Adrián štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. Gajarský Marián
79 Bombardéri 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
80 ROSS Team 1. Pekara Michal PS-MIX áno
2. Tepličancová Veronika
3. Jarinová Dominika
4. Slyško Juraj
81 TJ Považan 1. Bieliková Nikola PS-MIX áno
2. Beháň Frederik
3. Bača Milan
4. Kubičková Denisa
82 Lemri 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. Dorociaková Jana
3. Dupkalová Michaela
4. Frátrik Róbert
83 Anjelske kridla 1. Pavlovová Jana PS-MIX áno
2. Kavec Adam
3. Pavlová Renáta
4. Vincentová Simona
84 AK Strečno 1. Sokolovská Veronika PS-Ž4 áno
2. Sokolovská Alena
3. Kubíková Mária
4. Šmidová Gabriela
85 Prešporská stíhačka 1. Kopta Martin PS-MIX áno
2. Molnárová Veronika
3. Galbavý Daniel
4. Molnár Milan
86 Maratón klub Rajec 1. Piala Ján PS-MIX áno
2. Piala Ján
3. Kuzmová Janka
4. Kuzmová Janka
87 Mesto Rajec 1. Stránský Tomáš PS-MIX áno
2. Martyneková Júlia
3. Halková Petra
4. Begáň Adrian
88 Rodičia na úteku 1. Holúbková Lenka PS-MIX áno
2. Holúbek Tomáš
3. Mičicová Michaela
4. Mičic Marián
prihlásené štafety, ktoré nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 30.6.2024!
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
1 Nebezpečné šípy 1. Zuziak Peter PS-MIX 0
2. Kuzica Marian
3. Kotulačová Zuzana
4. Sedlaková petra
2 Betty 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
3 Behaj s Andy 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
4 Vokalisti Gejzu Dusíka 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
5 Otcovia a synovia 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
6 Otcovia a synovia 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
7 Be Lenka Sunrise 1. Ondrišková Nikola PS-MIX 0
2. Vitková Adriana
3. Matz Jozef
4. Sedláková Dominika
8 Be Lenka Sunset 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
9 Be Lenka Twilight 1. Šibík Matúš PS-M4 0
2. Michel Denis
3. Hucík Pavol
4. Pažický Filip
10 Aaa 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
11 IMC Slovakia 1. Zboran Martin štafeta 0
2. Majerčík Adrián
3. Macháč Šimon
4. Holtan Miloš
12 SOFTEC ZA 1. Jasenovcová Kristína štafeta 0
2. Brezáni Anton
3. Držík Andrej
4. Matej Tomáš
13 Matky v behu 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
vyradené štafety zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
  
©2023