Dnes je Utorok 4. október 2022 meniny má František
rajecký
borošovec
kros
duatlon
beh rajeckým
rínkom
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
rajecký maratón 2022
RAJECKÝ POLMARATÓN 2022
16. ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Jokel Miroslav JollyRun PB SVK P-M-50 áno
Uhrik Jakub White Rabbits SVK P-M-39 áno
Hrčka Igor bežecký klub Baník Čáry SVK P-M-40 áno
Uhrík Martin White Rabbits SVK P-M-39 áno
Kyselica Miroslav AO Partizánske SVK P-M-40 áno
Gira Miroslav Košice SVK P-M-50 áno
Pavlov Jozef Bratislava SVK P-M-40 áno
Brida Milan Zorica Radobica SVK P-M-50 áno
Czerwinski Radoslav SZL SVK P-M-50 áno
10  Hučík Stanislav Vrútky SVK P-M-40 áno
11  Baláž Miroslav Obec Nevoľné SVK P-M-60 áno
12  Dikoš Martin Žilina SVK P-M-39 áno
13  Marcinčák Slavomir UVLF Košice SVK P-M-40 áno
14  Mazúr Ľuboš Nevoľné SVK P-M-40 áno
15  Červeňová Daniela Bystrička SVK P-Ž-40 áno
16  Medvecký Martin Bratislava SVK P-M-39 áno
17  Kollár Jozef Kollobežci SVK P-M-40 áno
18  Johanides Marek Súľov SVK P-M-39 áno
19  Peti Matej Modra SVK P-M-39 áno
20  Novák Viliam Železná studnička Bratislava SVK P-M-60 áno
21  Cvacho Juraj Nižná SVK P-M-39 áno
22  Krovinová Ivana Bratislava SVK P-Ž-50 áno
23  Szovák Norbert Košice SVK P-M-40 áno
24  Hodás Mário Konská SVK P-M-39 áno
25  Janega Lukáš Nitra SVK P-M-39 áno
26  Mezeyova Zuzana Bratislava SVK P-Ž-39 áno
27  Žiaková Jana Gbeľany SVK P-Ž-39 áno
28  Kollárová Alena Nitrianske Pravno SVK P-Ž-39 áno
29  Stranianek Radoslav RS ZA SVK P-M-40 áno
30  Barbosa Jaroslav Povazska Bystrica SVK P-M-40 áno
31  Novák Matej Viničné SVK P-M-39 áno
32  Janáčik Emil Schaeffler Kysuce SVK P-M-50 áno
33  Rybarik Jan White Rabbits SVK P-M-40 áno
34  Királ Peter Horná Streda SVK P-M-40 áno
35  Tulák Ľuboslav Vajnory SVK P-M-50 áno
36  Gazdík Daniel Rajec SVK P-M-39 áno
37  Hájková Ľubomíra Plevník - Drienové SVK P-Ž-50 áno
38  Halaj Miroslav Prievidza SVK P-M-39 áno
39  Blunár Peter Rajec SVK P-M-39 áno
40  Čelko Adam Trstie SVK P-M-39 áno
41  Jurečka Ľuboš Martin SVK P-M-39 áno
42  Deák Martin BERNOHY.sk SVK P-M-40 áno
43  Barna Dušan Žilina SVK P-M-39 áno
44  Valicek Branislav Maratónci turie SVK P-M-40 áno
45  Marko František Tužina SVK P-M-40 áno
46  Luhová Ľubica Pečená krkovička Nosice SVK P-Ž-39 áno
47  Čalfa Miloš Košice SVK P-M-50 áno
48  Čalfová Simona Košice SVK P-Ž-39 áno
49  Brxová Jana Turany SVK P-Ž-40 áno
50  Nagy Viliam AK TLMAČE SVK P-M-60 áno
51  Schvarc Jozef Dražkovce SVK P-M-60 áno
52  Stašák Štefan Podolinec SVK P-M-39 áno
53  Piala Ján Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
54  Hnáth Daniel Rajec SVK P-M-39 áno
55  Ondruš Ladislav Maršová-Rašov SVK P-M-39 áno
56  Ondrušová Jana Maršová-Rašov SVK P-Ž-39 áno
57  Ješíková Miroslava Bratislava SVK P-Ž-40 áno
58  Cvacho Michal Žilina SVK P-M-39 áno
59  Pecina Jozef Trnava SVK P-M-40 áno
60  Juhaniaková Barbora Púchov SVK P-Ž-39 áno
61  Kavecky Rastislav Kamenná Poruba SVK P-M-39 áno
62  Jánoš Peter Žilina SVK P-M-40 áno
63  Balog Ondrej Prievidza SVK P-M-39 áno
64  Švec Peter Lúčka SVK P-M-39 áno
65  Rís Juraj Lužianky SVK P-M-39 áno
66  Šumichrastová Andrea Žilina SVK P-Ž-39 áno
67  Pauler Oldřich KKM Čadca SVK P-M-60 áno
68  Kraus Michal Martin SVK P-M-39 áno
69  Hulín Miloš Rajec SVK P-M-40 áno
70  Vago Tomáš Borovička runners SVK P-M-39 áno
71  Šíp Jakub Sereď SVK P-M-39 áno
72  Gašpierikova Mirka Prievidza SVK P-Ž-40 áno
73  Seman Kristián Majdan SVK P-M-39 áno
74  Kasák Ján Rajec SVK P-M-39 áno
75  Janosova Andrea Zilina SVK P-Ž-39 áno
76  Majtán Ivan Považská Bystrica SVK P-M-40 áno
77  Blaško Michal Run Team Žilina SVK P-M-39 áno
78  Dvorský Pavol Cigeľ SVK P-M-40 áno
79  Fašungová Zdenka Kľačno SVK P-Ž-40 áno
80  Možiešik Lukáš Štiavnik SVK P-M-39 áno
81  Saras Martin Martin SVK P-M-39 áno
82  Saras Ivana Martin SVK P-Ž-39 áno
83  Lorinc Jozef lorinc FC Hutník SVK P-M-60 áno
84  Páleš Jozef Klub pomalých SVK P-M-40 áno
85  Dinga Martin Piešťany SVK P-M-40 áno
86  Jančichová Martina Prievidza SVK P-Ž-40 áno
87  Bobek Andrej G.Š. Team SVK P-M-39 áno
88  Kadučáková Andrea Dolný Kubín SVK P-Ž-39 áno
89  Škrabala Jozef Dolný Kubín SVK P-M-39 áno
90  Bartošová Ivana BK Čičmany SVK P-Ž-50 áno
91  Smriga František BK Steel Košice SVK P-M-50 áno
92  Beliansky Stanislav Štiavnik SVK P-M-50 áno
93  Kruták Ľubomír Žilinskí jastrabi SVK P-M-39 áno
94  Jakubes Miroslav Rajec SVK P-M-39 áno
95  Karcol Michal Vrútky SVK P-M-39 áno
96  Bozó Daniel BK 05 Furča Košice SVK P-M-39 áno
97  Iľaš Marián Svetielko nádeje Banská Bystrica SVK P-M-40 áno
98  Čerňan Martin Liboš CZE P-M-39 áno
99  Moravec Martin Svk SVK P-M-39 áno
100  Schwammel Peter Viničné SVK P-M-40 áno
101  Rabatin Richard Košice SVK P-M-40 áno
102  Raček Pavol Považská Bystrica SVK P-M-40 áno
103  Kuriš Tomáš Dolný Kubín SVK P-M-39 áno
104  Šnirc Ján AK Veterán Bratislava SVK P-M-40 áno
105  Kardoš Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
106  Sedláková knotkova Jana Revúca SVK P-Ž-50 áno
107  Jordová Timea Prievidza SVK P-Ž-39 áno
108  Fellner Stanislava Jankola Run Team GER P-Ž-40 áno
109  Ovčáry Jozef Martin SVK P-M-50 áno
110  Klinec Adam Rajec SVK P-M-39 áno
111  Vančo Peter Malé Lednice SVK P-M-39 áno
112  Vadovský Jozef Považská Bystrica SVK P-M-40 áno
113  Bučkuliak Adam Žilina SVK P-M-39 áno
114  Zajas Jan Warszawa POL P-M-39 áno
115  Strečanský Marcel Rača SVK P-M-50 áno
116  Lališ Miroslav Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
117  Mokryš Martin Benet LTC SVK P-M-39 áno
118  Harant Pavol Rajec SVK P-M-39 áno
119  Macura Ľubomír AFRY SK SVK P-M-40 áno
120  Macurová Alena CEIT SVK P-Ž-40 áno
121  Sobotová Tatiana Rozhanovce SVK P-Ž-50 áno
122  Kožusznik Marek Beerclub Na Kopečku CZE P-M-40 áno
123  Török Ladislav Rajecká Lesná SVK P-M-39 áno
124  Veselý Ladislav Šuja SVK P-M-40 áno
125  Velesová Katarína Jaklovce SVK P-Ž-39 áno
126  Litvik Ján Žilina SVK P-M-39 áno
127  Rybár Dominik Rajec SVK P-M-39 áno
128  Klizanova Silvia Horky SVK P-Ž-40 áno
129  Šteták Jozef ACS SVK P-M-40 áno
130  Jankuliak Juraj TJ Oravan Namestovo SVK P-M-40 áno
131  Ďurík Marián Považská Bystrica SVK P-M-40 áno
132  Kováč Milan Pružina SVK P-M-39 áno
133  Minarčin Ján TJ Tŕstie SVK P-M-50 áno
134  Kužma Andrej žilina SVK P-M-40 áno
135  Kavec Luboš Rajec SVK P-M-50 áno
136  Koniar Miloš BT Hlinik nad Hronom SVK P-M-60 áno
137  Vajda Jan Dunajská Lužná SVK P-M-40 áno
138  Hlinčík Pavol Košiare Rajec SVK P-M-50 áno
139  Kruták Tomáš Žilinskí jastrabi SVK P-M-39 áno
140  Szilvásiová Lukrécia Topoľnica SVK P-Ž-39 áno
141  Filinová Michaela Štiavnik SVK P-Ž-39 áno
142  Revaj Juraj Orava tím SVK P-M-40 áno
143  Šeliga Michal Šeligáči SVK P-M-39 áno
144  Šeliga Marek Šeligáči SVK P-M-39 áno
145  Šeliga Matej Šeligáči SVK P-M-39 áno
146  Šeliga Majo Šeligáči SVK P-M-40 áno
147  Janušek Martin Rudina SVK P-M-40 áno
148  Brejcha Martin Devinska Nova Ves SVK P-M-39 áno
149  Talak David Racisdorf SVK P-M-40 áno
150  Ďurič Ľuboš Bratislava SVK P-M-40 áno
151  Beňadik Daniel Žilina SVK P-M-39 áno
152  Blaho Juraj Prievidza SVK P-M-40 áno
153  Doležal Martin Vsetín CZE P-M-40 áno
154  Tepličanec Peter Konská SVK P-M-40 áno
155  Stupňanová Janka Konská SVK P-Ž-50 áno
156  Poliak David Rajec SVK P-M-39 áno
157  Kráľ František Žilina SVK P-M-50 áno
158  Cabaj Martin Konská SVK P-M-39 áno
159  Janíček Dušan Gbeľany SVK P-M-50 áno
160  Kušan Branislav Petrovice SVK P-M-39 áno
161  Brodňan Marek Porúbka SVK P-M-39 áno
162  Janíčková Gabriela Gbeľany SVK P-Ž-50 áno
163  Kamas Ivan Swim club Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
164  Janičina Peter Len tak za seba SVK P-M-40 áno
165  Hládek Tomáš Bikepoint.sk Eleven SVK P-M-39 áno
166  Ondrašina Jozef Žilina SVK P-M-40 áno
167  Mihalek Michal Bratislava SVK P-M-40 áno
168  Jakubík Vlado Rajec SVK P-M-39 áno
169  Gajdosik Miroslav Zvolen SVK P-M-60 áno
170  Gajdosikova Ivana Zvolen SVK P-Ž-40 áno
171  Uríková Alžbeta Mňau SVK P-Ž-39 áno
172  Bača Lukáš Zedol SVK P-M-39 áno
173  Stolár Martin SVK SVK P-M-39 áno
174  Samaj Marek Bratislava SVK P-M-40 áno
175  Lukačovič Peter Prievidza SVK P-M-50 áno
176  Panák Matej Rajecká Lesná SVK P-M-39 áno
177  Kyseľ Marek Rajec SVK P-M-40 áno
178  Talapka František Scheidt & Bachmann SVK P-M-50 áno
179  Majerčíková Anna Rajec SVK P-Ž-39 áno
180  Kamas Samuel Swim club Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
181  Krylov Mykola Jussepe SVK P-M-39 áno
182  Weis Tibor Zvolen SVK P-M-50 áno
183  Šír Tibor Trenčianska Teplá SVK P-M-50 áno
184  Smak Robert Krizovany nad Dudvahom SVK P-M-40 áno
185  Soško Miroslav Klub bežcov a priateľov športu v Púchove SVK P-M-50 áno
186  Kopaničák Jozef Žilina SVK P-M-39 áno
187  Martini Amanda Monterey USA P-Ž-40 áno
188  Ružik Andrej Ak Maratón Rožňava SVK P-M-40 áno
189  Hulín Ivan KVV SR SVK P-M-60 áno
190  Fertaľová Martina KVV SR SVK P-Ž-40 áno
191  Tichý Dušan Žilina SVK P-M-39 áno
192  Polak Martin Bratislava SVK P-M-40 áno
193  Donovalova Eva MARATHONBB TEAM SVK P-Ž-39 áno
194  Prokopovič Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
195  Minková Monika MARTIN SVK P-Ž-40 áno
196  Hartiník Miroslav Maratón klub Rajec SVK P-M-50 áno
197  Kavec Marián Rajecké Teplice SVK P-M-40 áno
198  Zadňančin Vincent Rajec SVK P-M-39 áno
199  Šuštiak Marcel Žilina SVK P-M-50 áno
200  Minarčic Igor TDM SVK P-M-40 áno
201  Bujňák Marek Svidník SVK P-M-40 áno
202  Frátrik Peter FC JUVENTUS ŽILINA SVK P-M-50 áno
203  Zaťko Marian SámZaSeba SVK P-M-50 áno
204  Ševčík Štefan ŠKP prievidza SVK P-M-60 áno
205  Schlengerová Bibiana Chrenovec - Brusno SVK P-Ž-40 áno
206  Kalina Branislav Dunajska Lužná SVK P-M-40 áno
207  Valocka Milan Uni-y_be-c Zvolen SVK P-M-60 áno
208  Grebosz Dawid Adrian Danilewicz Group POL P-M-39 áno
209  Štubňa Miroslav Vrtuľníkové krídlo Prešov SVK P-M-50 áno
210  Kičin Vladimír VKJ SVK P-M-39 áno
211  Šoltýs Milan Bežecky klub Poprad SVK P-M-50 áno
212  Valent Lukáš Zliechov SVK P-M-39 áno
213  Kičin Vladimír STG Liptov SVK P-M-60 áno
214  Hozza Marek MKŠS-AK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO SVK P-M-40 áno
215  Hodul Jakub Družba Piešťany SVK P-M-39 áno
216  Malíček Ľubomír Žilina SVK P-M-39 áno
217  Fogada Marek TBK TORA Topoľčany SVK P-M-40 áno
218  Zabojnikova Andrea povazska bystrica SVK P-Ž-40 áno
219  Čvirik Michal Kotešová runners SVK P-M-39 áno
220  Golier Marcel Rajec SVK P-M-39 áno
221  Kolár Michal Konská SVK P-M-40 áno
222  Raffayová Svetlana AK Senica SVK P-Ž-50 áno
223  Holiš Vladimír Žilina SVK P-M-40 áno
224  Šišjak Ľuboš Žilina SVK P-M-39 áno
225  Ďurek Milan LEDNICKÉ KONE SVK P-M-39 áno
226  Pekný Michal Maraton klub Rajec SVK P-M-39 áno
227  Šmýkal Ján AK Banik Prievidza SVK P-M-50 áno
228  Plecho Milan Prievidza SVK P-M-39 áno
229  Zimenová Katarína MK Rajec SVK P-Ž-39 áno
230  Bucek Miroslav Mojs SVK P-M-40 áno
231  Sondor František Kochaniarske pumy SVK P-M-40 áno
232  Belavý Tomáš LEDNICKÉ KONE SVK P-M-39 áno
233  Mjartanová Anna KOVOMK SVK P-Ž-39 áno
234  Bielikova Marcela MK Rajec SVK P-Ž-40 áno
235  Bielik Braňo Kofola SVK P-M-40 áno
236  Kardošova Petra Domaniža SVK P-Ž-39 áno
237  Zaťko Andrej Pohronske Ľadové Medvede Žiar nad Hronom SVK P-M-40 áno
238  Vráblová Natália Nededza SVK P-Ž-39 áno
239  Skuhra Adam Crossfit Zilina SVK P-M-39 áno
240  Zagrapan Ivan Martin SVK P-M-39 áno
241  Zadňančinová Jana Rajecká Lesná SVK P-Ž-39 áno
242  Kapoš Patrik šintava SVK P-M-40 áno
243  Katerinčinová Rebeka CrossFit Žilina SVK P-Ž-39 áno
244  Šusták Michal KRB -Kozárovce SVK P-M-60 áno
245  Novak Dusan PBPO SVK P-M-40 áno
246  Blaško Patrik Prečín SVK P-M-39 áno
247  Blaško Erik Prečín SVK P-M-39 áno
248  Brezáni František Zborov nad Bystricou SVK P-M-40 áno
249  Huťka Martin TJ Strojárne Martin SVK P-M-40 áno
250  Kuzmová Janka Maratón klub Rajec SVK P-Ž-39 áno
251  Formel Milos Nitrianski piatkari SVK P-M-50 áno
252  Prokopič Miroslav Moldava nad Bodvou SVK P-M-40 áno
253  Blahová Klára Martin SVK P-Ž-40 áno
254  Kasman Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
255  Kincel Pavol bsTatran Turany SVK P-M-60 áno
256  Maniak Vladimír Konská SVK P-M-50 áno
257  Starinsky Rastislav Bardejov SVK P-M-40 áno
258  Starinska Alena Bardejov SVK P-Ž-40 áno
259  Tabak Milan AC UNIZA Žilina SVK P-M-60 áno
260  Kavecký Slavomír Kamenná Poruba SVK P-M-39 áno
261  Heltová Martina MKšS-AK Kysucké Nové Mesto SVK P-Ž-40 áno
262  Rybár Jakub Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
263  Olejník Peter MK-Instal, Dolný Lieskov SVK P-M-39 áno
264  Priehoda Róbert bez klubu SVK P-M-40 áno
265  Ragula Peter OZ Liesky SVK P-M-39 áno
266  Šmihovský Peter Žilina SVK P-M-40 áno
267  Dubovecký Patrik Liptovské Sliače SVK P-M-39 áno
268  Antol Bystrík Liptovské Sliače SVK P-M-50 áno
269  Urbanová Lenka Moravany nad Váhom SVK P-Ž-40 áno
270  Vadocká Gabika Pieščany SVK P-Ž-50 áno
271  Mecele Jozef Slovalco Žiar nad Hr. SVK P-M-60 áno
272  Kuťková Katarína Selce SVK P-Ž-40 áno
273  Bača Milan AK Strečno SVK P-M-40 áno
274  Babuša Martin Milochov SVK P-M-40 áno
275  Martinkovic Peter Fačkov SVK P-M-40 áno
276  Kasmanová Zuzana Ďurčiná SVK P-Ž-40 áno
277  Lišková Iveta Bratislava SVK P-Ž-39 áno
278  Jarabicová Jana Kysucké Nové Mesto SVK P-Ž-39 áno
279  Poláček Jozef Directreal Doma SVK P-M-40 áno
280  Hanuljak Michal CrossFit Žilina SVK P-M-39 áno
281  Liskaj Jozef BS Tatran Turany SVK P-M-60 áno
282  Bujňák Peter DS SVK P-M-40 áno
283  Súkeník Ladislav Osamelý jazdec SVK P-M-40 áno
284  Gabrík Samuel Bytča SVK P-M-39 áno
285  Krajíček Matej Púchov SVK P-M-39 áno
286  Lobo Roshan Bratislava SVK P-M-40 áno
287  Máca Peter Kysucké Nové Mesto SVK P-M-40 áno
288  Tužinčin Andrej Rajecká Lesná SVK P-M-39 áno
289  Imrišek Michal Hujerovci CZE P-M-40 áno
290  Máca Milan Kysucké Nové Mesto SVK P-M-50 áno
291  Krahulec Jozef BK Vajnory SVK P-M-50 áno
292  Bulin Miroslav Nevoľné SVK P-M-39 áno
293  Hájek Miroslav MK Rajec SVK P-M-39 áno
294  Krištof Martin Transcendent SVK P-M-39 áno
295  Lehnert Adrian SPARTA PRAHA CZE P-M-40 áno
296  Mjartan Róbert zilina SVK P-M-40 áno
297  Holeša Patrik MARATÓN KLUB RAJEC SVK P-M-39 áno
298  Mládenek Miroslav CyS Žilina Akadémia Petra Sagana SVK P-M-50 áno
299  Dobisova Miroslava BK Vajnory SVK P-Ž-40 áno
300  Holubjaková Slavomíra Sučany SVK P-Ž-40 áno
301  Boľová Miriam Žilina SVK P-Ž-50 áno
302  Kvapilová Zuzana Sučany SVK P-Ž-39 áno
303  Kučminová Zuzana Bratislava SVK P-Ž-40 áno
304  Veselý Martin Rajec SVK P-M-39 áno
305  Veselá Danica ŠK Po Zemi SVK P-Ž-39 áno
306  Oršulová Lenka Prievidza SVK P-Ž-39 áno
307  Józsová Renata emkovci SVK P-Ž-40 áno
308  Józsa Dušan emkovci SVK P-M-50 áno
309  Bendzsuch Tomáš Krásnohorská Dlhá Lúka SVK P-M-39 áno
310  Forgáč Ivan Trenčín SVK P-M-50 áno
311  Klinec Vladimír Rajec SVK P-M-39 áno
312  Binder Ján Považská Teplá SVK P-M-50 áno
313  Kobela Adam Bežecký klub Jozefa Gabčíka SVK P-M-39 áno
314  Židek Peter Rajec SVK P-M-40 áno
315  Mikolka Michal Rajeckí basketbalisti SVK P-M-39 áno
316  Škola Marian Žilina SVK P-M-40 áno
317  Vandličková Dominika Rajec SVK P-Ž-39 áno
318  Chlpek Tomáš AK Baník Prievidza SVK P-M-40 áno
319  Imrišek Róbert Hujerovci SVK P-M-40 áno
320  Rajčan Adam Žilina SVK P-M-39 áno
321  Pietrzyk Rostislav F.M.T.Group SVK P-M-40 áno
322  Hanesch Róbert Martin SVK P-M-39 áno
323  Stacha Vojtech Gazárka klub Šaštín SVK P-M-60 áno
324  Klimo Stanislav HK Direct Bytča SVK P-M-39 áno
325  Lipták Tomáš NDCA SVK P-M-39 áno
326  Urbancová Sylvia Beh Senec SVK P-Ž-50 áno
327  Bernát Jozef Klokočov SVK P-M-50 áno
328  Kubány Michal Žilina SVK P-M-40 áno
329  Bernát Miroslav HSF System SK CZE P-M-60 áno
330  Stanček Juraj HSF System SK SVK P-M-60 áno
331  Stašová Katarína Rajec SVK P-Ž-40 áno
332  Mikota Branislav Bratislava SVK P-M-50 áno
333  Michalik Marián Dlhé Pole SVK P-M-60 áno
334  Valášková Natália Považská Bystrica SVK P-Ž-39 áno
335  Mazúr Branislav Lietavská Lúčka SVK P-M-40 áno
336  Kráľová Helena STG Krompachy SVK P-Ž-50 áno
337  Munka Ján BK Jozefa Gabčíka SVK P-M-40 áno
338  Bačíková Katarína Považská Bystrica SVK P-Ž-39 áno
339  Černeková Katarína Piešťany SVK P-Ž-39 áno
340  Benova Janka Svetielko nádeje SVK P-Ž-40 áno
341  Kasman Marek Mratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
342  Balco Rudolf Jasenová SVK P-M-60 áno
343  Duran Alexander AO Partizánske SVK P-M-50 áno
344  Balážová Katarína Brodzany SVK P-Ž-39 áno
345  Bartek Michal Rajecká Lesná SVK P-M-40 áno
346  Gardian Daniel restt2 SVK P-M-39 áno
347  Lališ Peter Považská Bystrica SVK P-M-40 áno
348  Zubová Lucia Trenčín SVK P-Ž-39 áno
349  Čaládik Jozef Žabokreky SVK P-M-60 áno
350  Krajná Gabriela Beluša SVK P-Ž-39 áno
351  Repáňová Andrea Rovinka SVK P-Ž-40 áno
352  Rajčan Milan Ďurčiná SVK P-M-39 áno
353  Piš Roman BKJG Žilina SVK P-M-39 áno
354  Šefarová Mária Rajec - Šuja SVK P-Ž-40 áno
355  Uhlárik Ján Maratón klub Rajec SVK P-M-50 áno
356  Štefanides Ivan Žabokreky SVK P-M-40 áno
357  Lihocká Lucia - SVK P-Ž-39 áno
358  Macko Ján BK Smižany SVK P-M-50 áno
359  Úradník Miroslav Kofola SVK P-M-50 áno
360  Martinka Lukáš Konská SVK P-M-39 áno
361  Šudila Michal Bratislava SVK P-M-39 áno
362  Sucháček Alexander Bratislava SVK P-M-40 áno
363  Lvončík Martin SPŠSZA SVK P-M-39 áno
364  Zubčák Patrik TBK TORA Topoľčany SVK P-M-39 áno
365  Čulák Tomáš Prievidza SVK P-M-39 áno
366  Reisel Milan Dolné Vestenice SVK P-M-40 áno
367  Rajčan Ladislav Bratislava Runners SVK P-M-39 áno
368  Sudor Daniel Rajec SVK P-M-39 áno
369  Brym Marian Zilina SVK P-M-39 áno
370  Sebestian Patrik BKJG ZILINA SVK P-M-50 áno
371  Gažur Juraj AIKIDO PB SVK P-M-39 áno
372  Kotrík Jaroslav Ďurčiná SVK P-M-39 áno
373  Kišidaj Peter Bratislava Runners SVK P-M-40 áno
374  Hajduk Pavol runDK SVK P-M-40 áno
375  Kučera Vít Praha CZE P-M-39 áno
376  Havran Matúš Martin SVK P-M-39 áno
377  Čelko Juraj Tŕsrie SVK P-M-39 áno
378  Torma Szilard Sarovce SVK P-M-39 áno
379  Barankova Elena Povazska Bystrica SVK P-Ž-40 áno
380  Szigety Peter Malino Skialp Team SVK P-M-40 áno
381  Bárdy Martin Rajecké Teplice SVK P-M-40 áno
382  Helík Lukáš Púchov SVK P-M-39 áno
383  Pištek Peter TK ZZO Čadca SVK P-M-39 áno
384  Meliskova Zuzana Raztocno SVK P-Ž-39 áno
385  Hodasová Jana TESCO SVK P-Ž-40 áno
386  Ovčík Ján PB SVK P-M-40 áno
387  Hromada Juraj Rajecká Lesná SVK P-M-40 áno
388  Valach Peter Zvolen SVK P-M-60 áno
389  Knapčok Martin AK Veterán BA SVK P-M-40 áno
390  Ben saad Naoufel Rajec SVK P-M-40 áno
391  Boor Pavol Stará Turá SVK P-M-40 áno
392  Ticha Jana Running ladies SVK P-Ž-39 áno
393  Jakubský Miroslav Rajec SVK P-M-40 áno
394  Sauerova Vladimira Running ladies SVK P-Ž-39 áno
395  Kaňuch Marián Žilina SVK P-M-40 áno
396  Hodossy Rastislav Dunajská Streda SVK P-M-39 áno
397  Kral Jozef Malá Čierna SVK P-M-60 áno
398  Klimo Juraj Maratón klub Rajec SVK P-M-40 áno
399  Môcik Ján Banská Bystrica SVK P-M-50 áno
400  Kadák Jozef Kotešová SVK P-M-39 áno
401  Macák Marián Fačkov SVK P-M-39 áno
402  Medvedík Miroslav MMM Bežecký klub PB SVK P-M-50 áno
403  Židek Miroslav Sparta Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
404  Dobeš Šimon Stránske SVK P-M-39 áno
405  Lecourtois Federico . MEX P-M-40 áno
406  Páleník Andrej umimbehat.cz SVK P-M-40 áno
407  Knapko Juraj Sučany SVK P-M-39 áno
408  Miko Peter Bežíme čo to dá SVK P-M-40 áno
409  Hudák Ondrej Bratislava SVK P-M-39 áno
410  Javor Peter Žiar nad Hronom SVK P-M-40 áno
411  Sivoková Lenka Žilina SVK P-Ž-40 áno
412  Janeková Lenka LARA BAGS TEAM SVK P-Ž-40 áno
413  Gachulincová Miroslava Považská Bystrica CZE P-Ž-40 áno
414  Záň Matej STG Žilina SVK P-M-39 áno
415  Král Mojmír Kaviarenskí povaľači SVK P-M-50 áno
416  Rybár Ján ŠK - Floryb SVK P-M-40 áno
417  Kardoš Milan SVK SVK P-M-39 áno
418  Purašik Marián Rosina SVK P-M-40 áno
419  Augustin Milan FISU SVK P-M-50 áno
420  Madigar Matthias Kysucke Nove Mesto SVK P-M-39 áno
421  Poliak Vladimír Kolačno SVK P-M-39 áno
422  Macák Matúš Rajecké Teplice SVK P-M-39 áno
423  Kotová Helena Rozběháme Litoměřicko CZE P-Ž-40 áno
424  Pleyer Jan Rozběháme Litoměřicko CZE P-M-40 áno
425  Elek József Dühös csigák SVK P-M-50 áno
426  Slavík Jan JKS Brno CZE P-M-39 áno
427  Baďura Vladimír Rajec SVK P-M-39 áno
428  Stanko Jaromir Čičmany SVK P-M-50 áno
429  Panisová Katarína ELEVEN RUN TEAM SLOVAKIA SVK P-Ž-40 áno
430  Hollý Tomáš Kofola SVK P-M-39 áno
431  Mravec Miroslav Nededza SVK P-M-39 áno
432  Kuzmány Ján Ďurčiná SVK P-M-40 áno
433  Misak Vojtech Komarno SVK P-M-40 áno
434  Uhliarik Andrej Námestovo SVK P-M-39 áno
435  Uhliariková Patrícia Oravská Jasenica SVK P-Ž-39 áno
436  Rybár Jozef Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
437  Bugata Jan - SVK P-M-40 áno
438  Timár Tibor Šaľa SVK P-M-40 áno
439  Daňo Karol Žilina SVK P-M-39 áno
440  Sahajda Tibor Cassovia Running Team o.z. Kosice SVK P-M-39 áno
441  Mollek Július Banská Štiavnica SVK P-M-40 áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 8.8.2022!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Páleník Andrej umimbehat.cz SVK P-M-40 0
Tvrdý Jozef Krásno nad Kysucou SVK P-M-39 0
Gawlas Dominik TJ Jäkal Karvina POL P-M-40 0
Hrnko Daniel Žilina SVK P-M-40 0
Kováčik Karol Rajec SVK P-M-40 0
Hudecová Ľubomíra Žilina SVK P-Ž-39 0
Urbanec Andrej Kunerad SVK P-M-39 0
Štefún Miroslav Malá Bytča SVK P-M-39 0
Ilavský Miroslav Jogging klub Dubnica n/V SVK P-M-39 0
10  Mrázek Branislav Martin SVK P-M-39 0
11  Bardos Pavel Trencin SVK P-M-50 0
12  Pagáč Peter Rosina SVK P-M-40 0
13  Gardoň Maroš Žilina SVK P-M-39 0
14  Šamalík Ján Rajec SVK P-M-39 0
15  Müller Štefan GGE-distribucia SVK P-M-40 0
16  Milatová Tatiana Brno SVK P-Ž-39 0
17  Randa Peter Eleven Run Team SVK P-M-40 0
18  Gašperec Zdenko Pezinok SVK P-M-40 0
19  Adamčík Pavol Čierne Haje SVK P-M-50 0
20  Špánik Marek Žilina SVK P-M-40 0
21  Vlčan Ludovít Atletický Oddiel Partizánske SVK P-M-40 0
22  Keher Karol Betri SVK P-M-40 0
23  Fabik Viktor AO partizanske SVK P-M-39 0
24  Navrátilová Gabriela Veľké Uherce SVK P-Ž-39 0
25  Chrumko Adam TJ Strážov Pružina SVK P-M-39 0
26  Kasman Peter Triatlon Team Nereus SVK P-M-40 0
27  Šuleková Jana Zvolen SVK P-Ž-39 0
28  Mandzák Juraj Bratislava SVK P-M-39 0
29  Ceniga Peter Etos Slovakia SVK P-M-39 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Pažický Igor STG Žilina SVK P-M-39 nie
Brna Jan Zilina SVK P-M-40 nie
Šebáková Katharina maria Kama Sport SVK P-Ž-39 nie
Šebáková Mária Kama Sport SVK P-Ž-50 nie
Lipták Radim Pepa Team C CZE P-M-40 nie
Bôtoš Jakub Rajec SVK P-M-39 nie
Kabína Peter Prievidza SVK P-M-50 nie
Huťka Martin MT SVK P-M-40 nie
Urbancová Sylvia Beh Senec SVK P-Ž-50 nie
10  Macek Peter Púchov SVK P-M-40 nie
11  Kvasnicová Kamila Dohňany SVK P-Ž-39 nie
12  Kongyiková Iveta Beh Senec SVK P-Ž-50 nie
13  Beňová Janka Svetielko nadeje SVK P-Ž-40 nie
14  Zajacova Veronika Stvorlistok SVK P-Ž-39 nie
15  Bačíková Katarína Považská Bystrica SVK P-Ž-39 nie
16  Nyjs Byb Rajecké teplice SVK P-M-39 nie
17  Rybárová Nikola Rajec SVK P-Ž-39 nie
18  Pažický Tomáš STG Žilina SVK P-M-39 nie
19  Dvořák Pavel Atletika Alojzov CZE P-M-40 nie
  
©2022