Dnes je Sobota 15. máj 2021 meniny má Žofia
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
ceny
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
rajecký maratón 2021
RAJECKÝ POLMARATÓN 2021
15. ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Uhlárik Pavol Maratón klub Rajec SVK P-M-60 áno
Šuhajda Zdenko LAZANY SVK P-M-50 áno
Janík Lukáš Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
Fumač Peter Fumo SVK P-M-40 áno
Iľaš Marián Svetielko nádeje SVK P-M-40 áno
Uhrík Jakub White Rabbits SVK P-M-39 áno
Brida Milan Zorica Radobica SVK P-M-50 áno
Baláž Miroslav Obec Nevoľné SVK P-M-50 áno
Kakusová Jarmila Zákamenné SVK P-Ž-40 áno
10  Kakus Rastislav Zákamenné SVK P-M-40 áno
11  Mazúr Ľuboš Nevoľné SVK P-M-40 áno
12  Barbosa Jaroslav Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
13  Šebáková Mária Kama Sport SVK P-Ž-50 áno
14  Szovák Norbert Košice SVK P-M-40 áno
15  Luhová Ľubica Pečená krkovička Nosice SVK P-Ž-39 áno
16  Hulín Miloš Rajec SVK P-M-40 áno
17  Tulák Ľuboslav Vajnory SVK P-M-50 áno
18  Konáriková Viera Horovce SVK P-Ž-40 áno
19  Sabol Lubomir Kosice SVK P-M-40 áno
20  Mičenec Ľuboš Čekmejt SVK P-M-39 áno
21  Vyskupič Daniela THE BEST SUROVCE SVK P-Ž-39 áno
22  Konárik Jaroslav Horovce SVK P-M-40 áno
23  Gajan Martin Žilina SVK P-M-39 áno
24  Hausnerová Liliana BK Méta SVK P-Ž-40 áno
25  Mičenec Barbora Čekmejt SVK P-Ž-39 áno
26  Bullová Daniela Čekmejt SVK P-Ž-50 áno
27  Čelkova Lucia ŠK POBEŽ SVK P-Ž-39 áno
28  Pecucha Tomáš Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 áno
29  Chupan Radovan Maratónci Turie SVK P-M-40 áno
30  Valicek Branislav Maratónci Turie SVK P-M-40 áno
31  Čuga Eva Kilometre v pohybe ZV SVK P-Ž-40 áno
32  Ďurič Ľuboš Tehelné Pole SVK P-M-40 áno
33  Blaško Michal Run Team Žilina SVK P-M-39 áno
34  Vakrčka Ján Čekmejt SVK P-M-39 áno
35  Kavecký Rastislav Trenčín SVK P-M-39 áno
36  Kšiňan Jakub Maratón Klub Rajec SVK P-M-39 áno
37  Hodas Juraj Konská SVK P-M-39 áno
38  Kvasnica Radovan Pružina SVK P-M-40 áno
39  Mierisová Lucia Pečená krkovička Nosice SVK P-Ž-39 áno
40  Rybarik Jan White rabbits SVK P-M-39 áno
41  Stehlík Matúš Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
42  Klejnová Martina Praha CZE P-Ž-39 áno
43  Šuch Slavomir Martin SVK P-M-50 áno
44  Matyas Karol Utekáči Žilina SVK P-M-40 áno
45  Liskaj Jozef BS Tatran Turany SVK P-M-60 áno
46  Sliviak Stefan Žilina SVK P-M-39 áno
47  Bujňák Marek Svidník SVK P-M-39 áno
48  Bujňák Štefan Svidník SVK P-M-39 áno
49  Václavík Vladimír Svetielko nádeje SVK P-M-40 áno
50  Jakubes Miroslav Rajec SVK P-M-39 áno
51  Baltovič Peter Košice SVK P-M-39 áno
52  Cvacho Juraj Nižná SVK P-M-39 áno
53  Hajduk Pavol 42195.sk SVK P-M-40 áno
54  Kollár Jozef Kollobežci SVK P-M-40 áno
55  Krovinová Ivana Bratislava SVK P-Ž-50 áno
56  Bosioková Martina Bratislava SVK P-Ž-50 áno
57  Bobek Andrej Bratislava SVK P-M-39 áno
58  Pastorek Daniel TINGLI SVK P-M-39 áno
59  Beňadik Jaroslav Pružina SVK P-M-50 áno
60  Kohútová Aneta Žilina SVK P-Ž-39 áno
61  Medvecký Martin Bratislava SVK P-M-39 áno
62  Šimek Ján Maratón klub Rajec SVK P-M-40 áno
63  Šamalík Ján Rajec SVK P-M-39 áno
64  Matúšová Zuzana Prievidza SVK P-Ž-39 áno
65  Stranianek Radoslav Zilina SVK P-M-40 áno
66  Kuriš Marek Stráňavy SVK P-M-39 áno
67  Királ Peter Horná Streda SVK P-M-40 áno
68  Lorinc Jozef FC Hutník SVK P-M-60 áno
69  Poláček Milan AO TJ Slávia STU Bratislava SVK P-M-39 áno
70  Jakuš Branislav Pruské SVK P-M-39 áno
71  Janičina Peter Divinka SVK P-M-40 áno
72  Kurian Matej Kassa SVK P-M-39 áno
73  Filipova Monika Dobrý úradník SVK P-Ž-39 áno
74  Červeňová Daniela Bystrička SVK P-Ž-40 áno
75  Hromada Milan Moj SVK P-M-50 áno
76  Vakrčková Daniela Čekmejt SVK P-Ž-39 áno
77  Prachar Marek Speed for dogd SVK P-M-40 áno
78  Bôtošová Lucia Speed4dogs SVK P-Ž-39 áno
79  Sadloň Michal BGMH SVK P-M-40 áno
80  Francúzová Lenka BGMH SVK P-Ž-40 áno
81  Budzak Jan Lendak SVK P-M-50 áno
82  Veselý Martin Rajec SVK P-M-39 áno
83  Jánoš Peter Žilina SVK P-M-40 áno
84  Mrúzek Marián Rajecké Teplice SVK P-M-40 áno
85  Stašák Štefan Podolinec SVK P-M-50 áno
86  Kušan Branislav Petrovice SVK P-M-39 áno
87  Hučík Stanislav Vrútky SVK P-M-39 áno
88  Piš Roman Kluknava SVK P-M-39 áno
89  Brodňan Marek Porúbka SVK P-M-39 áno
90  Kuzmány Andrej Strečno SVK P-M-39 áno
91  Tanushevski Krste AO Partizánske SVK P-M-39 áno
92  Vajda Jan Dunajská Lužná SVK P-M-40 áno
93  Blahová Klára Martin SVK P-Ž-40 áno
94  Poliak Dávid Rajec SVK P-M-39 áno
95  Frátrik Peter APPA Bitarová SVK P-M-50 áno
96  Janíček Dušan Gbeľany SVK P-M-50 áno
97  Janíčková Gabriela Gbeľany SVK P-Ž-50 áno
98  Novak Viliam Zelezna studnicka SVK P-M-60 áno
99  Krajíček Matej Púchov SVK P-M-39 áno
100  Šír Tibor Trenčianska Teplá SVK P-M-50 áno
101  Krafčíková Andrea Čekmejt SVK P-Ž-39 áno
102  Švec Peter SVK P-M-39 áno
103  Chrumko Adam Pružina SVK P-M-39 áno
104  Chrumková Jana Pružina SVK P-Ž-39 áno
105  Beňadik Filip Pružina SVK P-M-39 áno
106  Strempeková Klaudia Pružina SVK P-Ž-39 áno
107  Košarišťanová Stanislava Bzince pod Javorinou SVK P-Ž-39 áno
108  Kováčik Vladimír Dohňany SVK P-M-39 áno
109  Janíčková Petra Záriečie SVK P-Ž-39 áno
110  Šteták Jozef ACS SVK P-M-40 áno
111  Straňanek Jozef Maratón klub Rajec SVK P-M-40 áno
112  Zuzelka Lukáš Bratislava SVK P-M-39 áno
113  Polák Dušan Pitelovskí bežci SVK P-M-40 áno
114  Cibula Daniel Rybany SVK P-M-39 áno
115  Poláková Kristína Pitelovskí bežci SVK P-Ž-39 áno
116  Tabak Milan AC UNIZA Žilina SVK P-M-60 áno
117  Jančichová Martina Prievidza SVK P-Ž-40 áno
118  Šafarik Peter Kamzík Bratislava SVK P-M-60 áno
119  Machata Béla Alföld TE HUN P-M-40 áno
120  Pekara Adam Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
121  Smižíková Jana PB SVK P-Ž-39 áno
122  Dvorský Pavol Cigeľ SVK P-M-40 áno
123  Talák Dávid Račisdorf SVK P-M-40 áno
124  Ris Juraj Nitra SVK P-M-39 áno
125  Galo Filip Martin SVK P-M-39 áno
126  Hriň Štefan ON Trnavá Hora SVK P-M-50 áno
127  Hriňová Zuzana ON Trnavá Hora SVK P-Ž-39 áno
128  Pauler Oldřich KKM Čadca SVK P-M-60 áno
129  Čúz Patrik Dubnica nad Váhom SVK P-M-40 áno
130  Holičková Renata Run For Fun SVK P-Ž-50 áno
131  Harant Pavol Rajec SVK P-M-39 áno
132  Brezáni František Kysucké Nové Mesto SVK P-M-40 áno
133  Vraník Miroslav Púchov SVK P-M-39 áno
134  Vraník Juraj Púchov SVK P-M-39 áno
135  Korotvičková Zuzana BK Steel Košice SVK P-Ž-40 áno
136  Jánošová Andrea Zbyňov SVK P-Ž-39 áno
137  Kasman Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
138  Demeterová Jan Rajec SVK P-Ž-50 áno
139  Steinhübl Jozef Modra SVK P-M-40 áno
140  Balážová Slávka Prievidza SVK P-Ž-39 áno
141  Kapošova Miroslava sedita tim SVK P-Ž-39 áno
142  Kapoš Patrik Sintava SVK P-M-40 áno
143  Krajíček Pavol Púchov SVK P-M-50 áno
144  Jankovic Radovan - SVK P-M-40 áno
145  Húšťava Pavol Kysucké Nové Mesto SVK P-M-39 áno
146  Falát Jaromír Kysucké Nové Mesto SVK P-M-40 áno
147  Litvik Ján Žilina SVK P-M-39 áno
148  Starinska Alena Bardejov SVK P-Ž-40 áno
149  Veselý Ladislav ŠUJA SVK P-M-40 áno
150  Beliansky Stanislav Štiavnik SVK P-M-50 áno
151  Kováč Jozef BK Lysá pod Makytou SVK P-M-40 áno
152  Klinec Adam Rajec SVK P-M-39 áno
153  Lališ Miroslav Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
154  Prívarová Radka AK Čadca SVK P-Ž-40 áno
155  Jokel Miroslav JollyRun P.B. SVK P-M-50 áno
156  Dudiak Marek Extrém Maratón Oščadnica SVK P-M-40 áno
157  Kušš Ján Žochár Topoľčany SVK P-M-60 áno
158  Ružik Andrej Ak Maratón Rožňava SVK P-M-40 áno
159  Kilian Michal Chorvátsky Grob SVK P-M-39 áno
160  Kruták Ľubomír Žilinskí jastrabi SVK P-M-39 áno
161  Lovíšek Ľubomír Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
162  Hozza Marek MKŠS-AK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO SVK P-M-40 áno
163  Filinová Michaela Štiavnik SVK P-Ž-39 áno
164  Stašová Katarína Rajec SVK P-Ž-40 áno
165  Dudová Barbora Martin SVK P-Ž-39 áno
166  Kováč David BK Lysá pod Makytou SVK P-M-39 áno
167  Najdek Pavol ESMO SVK P-M-40 áno
168  Tvrdá Kristína Piešťany SVK P-Ž-39 áno
169  Hájková Ľubomíra Plevník-Drienové SVK P-Ž-50 áno
170  Munka Ján BK Jozefa Gabčíka SVK P-M-39 áno
171  Sestrienka Libor Bratislava SVK P-M-39 áno
172  Novák Dušan Považská Bystrica SVK P-M-40 áno
173  Čaládik Jozef Žabokreky SVK P-M-60 áno
174  Kruták Tomáš Žilinskí jastrabi SVK P-M-39 áno
175  Kuriak Stanislav Horný Vadičov SVK P-M-50 áno
176  Melo Matej Žilina SVK P-M-39 áno
177  Matija Rastislav Vrtuľníkové krídlo Prešov SVK P-M-40 áno
178  Macura Ľubomír AFRY SVK P-M-40 áno
179  Macurová Alena KROS SVK P-Ž-40 áno
180  Suroviak Michal Oravský Podzámok SVK P-M-50 áno
181  Suroviaková Mária Oravský Podzámok SVK P-Ž-50 áno
182  Kyselica Miroslav SVK SVK P-M-40 áno
183  Kasmanová Zuzana Ďurčiná SVK P-Ž-40 áno
184  Bitarovec Andrej Rajecká Lesná SVK P-M-39 áno
185  Ondrašina Jozef BKJG Žilina SVK P-M-40 áno
186  Ambra Róbert Nitra SVK P-M-40 áno
187  Genčurová Jana AK AŠK Slávia Trnava SVK P-Ž-40 áno
188  Václaveková Daniela Žilina SVK P-Ž-39 áno
189  Račko Miroslav Pribylina SVK P-M-60 áno
190  Tomášik Ondrej Horné Lefantovce SVK P-M-39 áno
191  Greguška Peter Pruské SVK P-M-60 áno
192  Puškárová Veronika HO Metropol SVK P-Ž-39 áno
193  Žiaková Jana Športový klub Vlastenec SVK P-Ž-39 áno
194  Kostolná Nikola žilina SVK P-Ž-39 áno
195  Španihel Matej Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
196  Stanovčáková Zuzana MŠK Vranov n/T SVK P-Ž-40 áno
197  Heltová Martina MKŠS-AK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO SVK P-Ž-40 áno
198  Šimurka Peter Schneider Electric SVK P-M-39 áno
199  Kašík Juraj BKJG Žilina SVK P-M-39 áno
200  Pecina Jozef Trnava SVK P-M-40 áno
201  Kaszonyi Peter Košice SVK P-M-50 áno
202  Bartas Jan SK Babice CZE P-M-39 áno
203  Bartasová Zuzana SK Babice CZE P-Ž-39 áno
204  Zadňančin Ondrej Ďurčiná SVK P-M-39 áno
205  Zadňančinová Jana Rajecká Lesná SVK P-Ž-39 áno
206  Mokryš Martin Benet LTC SVK P-M-39 áno
207  Rybár Dominik Rajec SVK P-M-39 áno
208  Forgáč Ivan Trenčín SVK P-M-50 áno
209  Lališ Peter Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
210  Svaton František O5 BK furca SVK P-M-40 áno
211  Mamatej Boris KBL ŠKP Martin SVK P-M-40 áno
212  Kobela Adam BKJG Žilina SVK P-M-39 áno
213  Kužma Andrej Žilina SVK P-M-40 áno
214  Soško Miroslav Klub bežcov a priateľov športu v Púchove SVK P-M-50 áno
215  Revaj Jozef Orava tim SVK P-M-40 áno
216  Domonkos László SLOVNAFT SVK P-M-40 áno
217  Hulín Ivan KVV SR SVK P-M-50 áno
218  Fertaľová Martina KVV SR SVK P-Ž-40 áno
219  Halaj Miroslav Prievidza SVK P-M-39 áno
220  Scheer Michal White Rabbits SVK P-M-39 áno
221  Ondrejka Jaroslav Sokol Hlohovec SVK P-M-50 áno
222  Andel Zuzana Žilina SVK P-Ž-39 áno
223  Vojtek Vladimír Cys Žilina SVK P-M-60 áno
224  Vojtek Miloš Cys Žilina SVK P-M-60 áno
225  Kosa Matej HSF System SK SVK P-M-39 áno
226  Milata Matej HSF System SK CZK P-M-39 áno
227  Struhárik Juraj HSF System SK SVK P-M-39 áno
228  Madigar Matthias Kysucké Nové Mesto SVK P-M-39 áno
229  Bočkay Michal Martin SVK P-M-40 áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 30.6.2021!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Ondruš Miroslav maratonbike SVK P-M-50 0
Pavlov Jozef Bratislava Slo P-M-40 0
Kavec Marián Rajecké Teplice SVK P-M-40 0
Arendáš Marek Bernohy SVK P-M-40 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Šebáková Katharina Maria Kama Sport SVK P-Ž-39 nie
Ligasová Evelína Žilina SVK P-Ž-39 nie
Sadecka Eva ŠK POBEŽ SVK P-Ž-39 nie
Šintal Martin Modra SVK P-M-40 nie
Klejnová Martina Praha CZE P-Ž-39 nie
Krištof Martin NEXTELINE SVK P-M-40 nie
  
©2021