Dnes je Sobota 20. október 2018 meniny má Vendelín
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
GDPR
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
main
RAJECKÝ MARATÓN 2018
35. ročník
Slovenský pohár v maratóne Bratislava-Rajec-Košice
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Lališ Miroslav Považská Bystrica SVK M-M-39 nie áno
2 Michalec Tomáš AŠK Fenix Bratislava SVK M-M-39 nie áno
3 Ščibran Miroslav ŠKP Čadca SVK M-M-40 nie áno
4 Kemka Jozef Bytča SVK M-M-50 nie áno
5 Štefek Jiří Mošnov CZE M-M-50 nie áno
6 Kráľ František Žilina SVK M-M-50 nie áno
7 Zvrškovec Michal RETRO Running Team SVK M-M-39 nie áno
8 Szabó Jozef Moča SVK M-M-40 nie áno
9 Lešták Peter James Bratislava SVK M-M-50 áno áno
10 Beliansky Stanislav Štiavnik SVK M-M-50 nie áno
11 Polončák Ján Klub bežcov Stropkov SVK M-M-50 nie áno
12 Rybár Marián BK Steel Košice SVK M-M-40 nie áno
13 Telepun Martin BK Steel Košice SVK M-M-39 nie áno
14 Maron Tomas Surovce SVK M-M-40 nie áno
15 Humaj Andrej Surovce SVK M-M-40 nie áno
16 Hanus Miroslav Martin SVK M-M-40 nie áno
17 Špánik Marian KVŠ Karlova Ves SVK M-M-40 nie áno
18 Prachar Marek dunajska luzna SVK M-M-40 áno áno
19 Raffay Ivan Kúty SVK M-M-50 nie áno
20 Hrúz Jozef Bernohy SVK M-M-40 nie áno
21 Vernarský Jaroslav Pepa Team Frýdek-Místek CZE M-M-50 nie áno
22 Zváč Jozef Gazarka klub Šaštín SVK M-M-50 nie áno
23 Málik Michal Bojnice SVK M-M-39 nie áno
24 Seidlová Eva AK Tlmače SVK M-Ž nie áno
25 Uhrin Igor Vojenský útvar 8009 Martin SVK M-M-40 nie áno
26 Kúdeľová Michaela AK Tlmače SVK M-Ž nie áno
27 Bujňák Ján Martin SVK M-M-50 nie áno
28 Simon Alexander DS Žilina SVK M-M-70 nie áno
29 Kučírek Petr Třinec CZE M-M-60 nie áno
30 Šuhajda Zdenko M.O.S.R VÚ.1056 Zem.Kostoľany SVK M-M-40 nie áno
31 Kysel Štefan JK-COMBI s.r.o. Žiar nad Hronom SVK M-M-39 nie áno
32 Penciak Emil Partizán Vrícko / VÚ 1037 MT SVK M-M-40 nie áno
33 Datko Jozef BS Turany SVK M-M-39 nie áno
34 Šály Radek Šulywander SVK M-M-50 nie áno
35 Bugoš Marián KBBS Turčianske Teplice SVK M-M-40 nie áno
36 Kovalčík Vladimír Trenčín SVK M-M-60 nie áno
37 Donovalova Eva MARATHONBB TEAM SVK M-Ž nie áno
38 Pavuk Marian Spider team Levice SVK M-M-40 nie áno
39 Kriško Miroslav 42195.sk SVK M-M-60 nie áno
40 Mišiak Michal čiga-biga team marathon SVK M-M-39 nie áno
41 Turček Martin X Runners Krásno SVK M-M-39 nie áno
42 Machata Béla Alföld T.E. HUN M-M-40 nie áno
43 Ligocký Jozef TBK TORA Topoľčany SVK M-M-39 nie áno
44 Málek Tomáš 2IDEA CZE M-M-39 nie áno
45 Málek Lukáš 2IDEA CZE M-M-39 nie áno
46 Málek Milan 2IDEA CZE M-M-39 nie áno
47 Cyprian Marian MAC Dubn ica nad Vahom SVK M-M-70 nie áno
48 Sočuvka Ondrej Zilina SVK M-M-39 nie áno
49 Starinsky Rastislav Bardejov SVK M-M-40 nie áno
50 Pavlusik Peter Žilina SVK M-M-39 nie áno
51 Vonderčík Michal The ART of Spartans runners SVK M-M-39 nie áno
52 Kohút Peter OŚK Ludrová SVK M-M-40 nie áno
53 Tallo Pavol Cesta SNP SVK M-M-40 áno áno
54 Bazovský Igor Bratislava SVK M-M-40 nie áno
55 Drabik Dušan Pozdišovce SVK M-M-39 nie áno
56 Hrnčír Ľuboš ZT Runners Trnava SVK M-M-40 nie áno
57 Škoda Samuel OT-Lucky Žilina SVK M-M-39 nie áno
58 Batka Peter Trenčín SVK M-M-40 nie áno
59 Šimoník Milan Lieskovec SVK M-M-40 nie áno
60 Giertli Tomáš AO Slávia STU Bratislava SVK M-M-50 nie áno
61 Pivovarsky Miroslav Giraltovce SVK M-M-39 nie áno
62 Jalakša Július Swim club Považská Bystrica SVK M-M-40 nie áno
63 Gaľová Tamara Aj MY sme BEH :) SVK M-Ž nie áno
64 Luhový Marcel pečená krkovička Nosice SVK M-M-40 nie áno
65 Šigut Zdeněk SIGI & Co. CZE M-M-60 nie áno
66 Kurucz Vladislav Bratislava SVK M-M-50 nie áno
67 Hrmo Ľubomír BŠK Banská Bystrica SVK M-M-50 nie áno
68 Mikeš Petr Vyškovec CZE M-M-40 nie áno
69 Fousek Jan MK Seitl Ostrava CZE M-M-39 áno áno
70 Štubňa Miroslav VTJ VU 6335 Prešov SVK M-M-40 nie áno
71 Pitron Vojtech VTJ VU 6335 Prešov SVK M-M-40 nie áno
72 Ladecká Nora Štrúdličkáris SVK M-Ž nie áno
73 Sebestian Sylvia BKJG ZILINA SVK M-Ž nie áno
74 Sebestian Patrik BKJG ZILINA SVK M-M-40 nie áno
75 Kanik Kornel BKJG ZILINA SVK M-M-39 nie áno
76 Polák Peter Belle Export Import Košice SVK M-M-70 áno áno
77 Masaryk Pavol ZFT Dojč SVK M-M-39 nie áno
78 Belko Michal AK Strečno SVK M-M-39 nie áno
79 Slavkovsky Adrian JFK SVK M-M-39 nie áno
80 Balcár Samuel Strečno SVK M-M-39 nie áno
81 Blaho Peter Martin SVK M-M-40 nie áno
82 Semanová Zlatka O5-BK FURCA KOSICE SVK M-Ž áno áno
83 Bačík Peter O5-BK FURCA KOSICE SVK M-M-60 áno áno
84 Krč Tomáš Budmerice Triatlon SVK M-M-39 nie áno
85 Horný Pavel PSK Přerov CZE M-M-40 nie áno
86 Kaščák Peter Parné Valce Trenčín SVK M-M-40 nie áno
87 Horník Patrik Veľká Lomnica-Poriadie SVK M-M-39 nie áno
88 Masarovic Peter Dolna Suca SVK M-M-39 nie áno
89 Štreicher Jozef Topoľčany SVK M-M-40 nie áno
90 Kratky Viero Cválať po kopcoch ma baví! SVK M-M-40 nie áno
91 Krištof Peter Brodzany SVK M-M-39 nie áno
92 Telepovský Miroslav eMTe Trebišov SVK M-M-50 nie áno
93 Dojčár Juraj BS Tatran Turany SVK M-M-60 nie áno
94 Grísová Barbora BEZOBALU SVK M-Ž nie áno
95 Smolár Július MK Tatran Sp.Nová Ves SVK M-M-70 áno áno
96 Brezina Roman Východná SVK M-M-39 áno áno
97 Jagelka Jozef Zubrohlava SVK M-M-50 nie áno
98 Bíró Attila DUNASZERDAHELY SVK M-M-40 nie áno
99 Dolzhenkov Sergey URAL-100 RUS M-M-50 nie áno
100 Melkin Viacheslav URAL-100 RUS M-M-50 nie áno
101 Efremov Artem URAL-100 RUS M-M-39 nie áno
102 Puškárová Katarína Odorín SVK M-Ž áno áno
103 Čuvala Štefan ŠK BRADLAN BREZOVÁ SVK M-M-40 nie áno
104 Bezek Anton Zemplínska Široká SVK M-M-40 áno áno
105 Zábojník Miroslav Považská Bystrica SVK M-M-50 nie áno
106 Bernát Miroslav HSF System SK, s. r. o. CZE M-M-50 nie áno
107 Brandis Pavol BK Steel Košice SVK M-M-60 nie áno
108 Smák František Gbeľany SVK M-M-40 nie áno
109 Hulinko Michal Maratón klub Rajec SVK M-M-39 nie áno
110 Hanzlík Ondrej AK Baník Prievidza SVK M-M-50 nie áno
111 Udziela Tomasz Nowy Targ POL M-M-40 nie áno
112 Fumač Milan Bratislava SVK M-M-50 áno áno
113 Lozinak Martin Prievidza SVK M-M-40 nie áno
114 Kubrický Jaroslav Stará Turá SVK M-M-39 nie áno
115 Papp Miloš BK Duslo Šaľa SVK M-M-40 áno áno
116 Kaprálik František Veľké Rovné SVK M-M-40 nie áno
117 Gašperec Zdenko MTB Team Limbach SVK M-M-39 nie áno
118 Gaplovský Martin Bratislava SVK M-M-39 áno áno
119 Škuta Tomáš BS Tatran Turany SVK M-M-39 nie áno
120 Semanko František BK Steel Košice SVK M-M-60 nie áno
121 Kovář Juraj Žilina SVK M-M-39 nie áno
122 Kamendy Zuzana BK Spartak Medzev SVK M-Ž nie áno
123 Vostrý Mirolav MK Kladno CZE M-M-40 nie áno
124 Kalina Rastislav MK Rajec SVK M-M-40 nie áno
125 Cheben Frantisek Bratislava SVK M-M-60 áno áno
126 Šály Jaroslav Nová Baňa SVK M-M-40 nie áno
127 Dvorský Peter Ultramotivation SVK M-M-40 nie áno
128 Vago Milan TBM Trnava SVK M-M-50 nie áno
129 Březina Jiří SK Přerov CZE M-M-70 áno áno
130 Pudiš Štefan OŠK Ludrová SVK M-M-50 nie áno
131 Mikuštiak Jaroslav Likavka SVK M-M-70 nie áno
132 Gašparovič Milan Trenčín SVK M-M-50 nie áno
133 Nagy David Bratislava SVK M-M-50 nie áno
134 Klbik Anton BK Duslo SVK M-M-50 nie áno
135 Kele Gejza LC Packaging Slovakia SVK M-M-50 nie áno
136 Tichý Peter Nadácia Anjelské krídla SVK M-M-40 nie áno
137 Horňák Igor Nové Mesto nad Váhom SVK M-M-40 nie áno
138 Krajči Milan Lokomotíva Zvolen SVK M-M-70 nie áno
139 Hudeková Andrea TJ TATRAN KRÁSNO NAS KYSUCOU SVK M-Ž nie áno
140 Volek Ľudovít BA Rača SVK M-M-60 nie áno
141 Kubovčák Peter Pezinok SVK M-M-60 nie áno
142 Kelemen Róbert Slovenské elektrárne SVK M-M-39 nie áno
143 Jurčík Ján KKM Čadca SVK M-M-50 nie áno
144 Izsák Gabriel Šaľa SVK M-M-39 nie áno
145 Valach Peter Zvolen SVK M-M-50 nie áno
146 Breznen Igor BK STEEL KOŠICE SVK M-M-40 nie áno
147 Trelo Michal Trebišov SVK M-M-39 nie áno
148 Botka Július Prievidza SVK M-M-50 nie áno
149 Szekeres Anna Budapest HUN M-Ž nie áno
150 Kyselica Miroslav BERNOHY.SK/Trnava SVK M-M-39 nie áno
151 Fujeríková Judit čigabiga team maraton SVK M-Ž nie áno
152 Zidek Jozef SKP Zilina SVK M-M-39 nie áno
153 Radzo Peter Trnava SVK M-M-40 nie áno
154 Vojtičko Anton Kežmarok SVK M-M-60 nie áno
155 Pavlacky Jaroslav Trenc.Teplice SVK M-M-50 nie áno
156 Badzgon Lubomir Martin SVK M-M-39 nie áno
157 Kubala Palo BA-Rača SVK M-M-40 nie áno
158 Jakubec Roman Orias Trnava SVK M-M-40 nie áno
159 Zajac Juraj Rabbit Running Team SVK M-M-39 nie áno
160 Polc Štefan OŠK Dobrá Niva SVK M-M-60 nie áno
161 Toma Maroš Nová Baňa SVK M-M-40 nie áno
162 Uhlárik Ján Maratón klub Rajec SVK M-M-50 nie áno
163 Michalec Branislav Maraton klub Rajec SVK M-M-39 nie áno
164 Mockovčiak Marek TJ Obal servis Košice SVK M-M-40 nie áno
165 Zeleník Jozef - SVK M-M-60 nie áno
166 Bohunicky Cyril Ada wastes.r.o SVK M-M-50 áno áno
167 Ševčik Štefan škp prievidza SVK M-M-60 nie áno
168 Kandra František Bk Steel Košice SVK M-M-50 nie áno
169 Mesíček Andrej BK Viktória Horné Orešany SVK M-M-39 nie áno
170 Varga František Dunajská Streda SVK M-M-40 nie áno
171 Košík Tomáš BK Fastfood Žilina SVK M-M-60 nie áno
172 Vančo Michal Trenčín SVK M-M-39 nie áno
173 Mičúch Milan Považská Bystrica SVK M-M-40 nie áno
174 Zúbrik Ján dobrá krajina SVK M-M-40 nie áno
175 Kupčo František Žilina SVK M-M-60 nie áno
176 Uradníková Alžbeta kofola SVK M-Ž nie áno
177 Železov Konstantin TURIEC.RUN UKR M-M-40 nie áno
178 Stupňan Jaro MK Rajec SVK M-M-50 nie áno
179 Haut Michal BEHAME.sk SVK M-M-40 nie áno
180 Trepáč Lukáš Jogging klub Dubnica SVK M-M-39 nie áno
181 Strompl Jan BK Spartak Medzev SVK M-M-60 nie áno
182 Andris Martin Trnava SVK M-M-40 nie áno
183 Baca Mario zlate moravce SVK M-M-40 nie áno
184 Gazda Mariusz KROSNO POL M-M-40 nie áno
185 Jasek Tadeusz PZLAM POLSKA POL M-M-60 nie áno
186 Hazucha Jan Statika Zvolen SVK M-M-70 nie áno
187 Stančák Marián BK Spartak Medzev SVK M-M-60 nie áno
188 Gombita Peter Oáza-nádej pre nový žovot,n.o. SVK M-M-60 nie áno
189 Badis Anissa Zsófia VEDAC HUN M-Ž nie áno
190 Jankovič Peter cyklovylet.blogspot.sk SVK M-M-39 áno áno
191 Burkert Marcel Klub xenofóbov Bratislava SVK M-M-50 áno áno
192 Reiter Anton Club Supermarathon Italia AUT M-M-60 nie áno
193 Lauko Ondrej Bernolákovo SVK M-M-39 nie áno
194 Urminská Daniela Club Trail Pirata Jerez SVK M-Ž nie áno
195 Pavlovič Ladislav HK Skifunalp SVK M-M-40 nie áno
196 Svaton František O5 BK Furca SVK M-M-40 nie áno
197 Hauptvogel Roman Zilina SVK M-M-39 nie áno
198 Zajacova Katarina Sunava SVK M-Ž nie áno
199 Letko Miroslav Trenč. Stankovce SVK M-M-39 nie áno
200 Jašák Peter Rajecká Lesná SVK M-M-39 nie áno
201 Budzel Ivan Turcianske Klacany SVK M-M-40 nie áno
202 Vitek Miroslav AŠk Slávia Trnava SVK M-M-50 nie áno
203 Duban Stefan Dubová SVK M-M-39 nie áno
204 Šustek Emil Terezka SVK M-M-39 nie áno
205 Židekova Janka ŠKP Žilina SVK M-Ž nie áno
206 Petreje Martin Dolné Naštice SVK M-M-39 nie áno
207 Maxian Michal DevOps SVK M-M-39 nie áno
208 Ištvánik Ján BKJG Žilina SVK M-M-39 nie áno
209 Medveď Jozef VANYS a.s., Ban. Bystrica SVK M-M-60 nie áno
210 Choleva Marek Martin SVK M-M-39 nie áno
211 Choleva Martin Martin SVK M-M-39 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2018!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Starodubtsev Viktor JM Demolex IPhone Bardejov UKR M-M-40 áno 0
2 Štofaňák Peter Domaniža SVK M-M-39 nie 0
3 Ulma Tomáš Praha CZE M-M-50 nie 0
4 Šustek Emil EmAnTe SVK M-M-39 nie 0
5 Butoracova Ivana MTC VYSNA SEBASTOVA SVK M-Ž nie 0
6 Adamča Michal ADA WASTE SVK M-M-39 nie 0
7 Adamča Marek ADA WASTE SVK M-M-39 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Doricová Kristína Bratislava SVK M-Ž nie nie
2 Medvec Juraj Bojnice SVK M-M-40 nie nie
3 Cebák Stanislav Seč SVK M-M-39 nie nie
4 Jaroněk Martin Mattonini Free run Zlín CZE M-M-40 nie nie
5 Čajkovič Milan Trnava SVK M-M-50 nie nie
6 Czuchwicki Waclaw Jaskiniowiec Rajewo POL M-M-60 nie nie
7 Pilka Miroslav Pezinok SVK M-M-50 nie nie
8 Selecka Katarina Modre pierka SVK M-Ž nie nie
9 Koleda Zdeno ŠKP ŽILINA SVK M-M-40 nie nie
10 Kyselicová Stanislava nadácia Anjelské krídla SVK M-Ž nie nie
11 Adamov Peter Žilina SVK M-M-39 nie nie
12 Powell Adam Sunava SVK M-M-40 nie nie
13 Ulma Tomáš Praha CZE M-M-50 nie nie
  
©2017 dojava