Dnes je Pondelok 27. máj 2024 meniny má Iveta
rajecký
borošovec
kros
duatlon
beh rajeckým
rínkom
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
rajecký maratón 2024
RAJECKÝ MARATÓN 2024
41. ročník
Slovenský pohár v maratóne Bratislava-Rajec-Košice
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Haluza Marian Lúka SVK M-M-70 áno
Plaskura Marcel Žilina SVK M-M-40 áno
Harušinec Ferdinand Považská Bystrica SVK M-M-50 áno
Michalec Tomáš Maratón klub Rajec SVK M-M-39 áno
Hanzel Štefan Maratónclub Jablonové SVK M-M-39 áno
Šoška Matej Krokodíl Strážov SVK M-M-39 áno
Ščibran Miroslav OAZIS Žilina SVK M-M-40 áno
Maron Tomas Šúrovce SVK M-M-40 áno
Bobek Andrej Bratislava SVK M-M-40 áno
10  Pardel Martin Bratislava SVK M-M-39 áno
11  Kucminova Dominika Wrexham UK M-Ž-39 áno
12  Kľúčik Miroslav Ph_your_motion SVK M-M-50 áno
13  Genčurová Jana AK AŠK Slávia Trnava SVK M-Ž-50 áno
14  Jellus Tomas Otuzile ozradlo SVK M-M-40 áno
15  Beetlestone Richard PERSHORE PLUM PLODDERS GBR M-M-40 áno
16  Maršinský Michal Dolný Kubín SVK M-M-40 áno
17  Mikoláš Maroš Bikepoint.sk Eleven SVK M-M-39 áno
18  Kubiš Michal Pobežíme, uvidíme SVK M-M-39 áno
19  Polonyi Ivan Turčianske Teplice SVK M-M-40 áno
20  Martini Matúš Považská Bystrica OR M-M-40 áno
21  Fülöp Viktor Neverice SVK M-M-39 áno
22  Pekár Martin AK Baník Prievidza SVK M-M-40 áno
23  Simon Alexander DS Žilina SVK M-M-70 áno
24  Butoracova Ivana MTC VYSNA SEBASTOVA SVK M-Ž-40 áno
25  Hudeková Andrea TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU SVK M-Ž-40 áno
26  Luhový Marcel Pečená krkovička Nosice SVK M-M-50 áno
27  Tužinčin Andrej Rajecká Lesná SVK M-M-39 áno
28  Novák Pavol Žilina SVK M-M-40 áno
29  Križan Tomáš Slovnaft, a.s. SVK M-M-40 áno
30  Brunová Petra Beluša SVK M-Ž-39 áno
31  Blaško Patrik Prečín SVK M-M-39 áno
32  Lalikova Gabriela Paisley UK M-Ž-40 áno
33  Sucháček Alexander TLAP SVK M-M-40 áno
34  Forró Adrián Veľkoulansky bezci SVK M-M-40 áno
35  Hrúz Jozef BERNOHY, Trnava SVK M-M-40 áno
36  Kubala Pavol Rača SVK M-M-40 áno
37  Besedič Roland Bratislava SVK M-M-39 áno
38  Laffers Richard Sláva Ukrajine! SVK M-M-40 áno
39  Kramár Peter ŠKP Martin SVK M-M-40 áno
40  Valach Michal Lietavská Lúčka SVK M-M-39 áno
41  Steinhübl Jozef Modra SVK M-M-40 áno
42  Kozáček Timotej Turie SVK M-M-39 áno
43  Kačík Adam Púchov SVK M-M-39 áno
44  Dubovan Ladislav Bratislava SVK M-M-39 áno
45  Ďurec Ondrej Strážov SVK M-M-40 áno
46  Pavuk Marian PavúčikSport Team SVK M-M-40 áno
47  Škoda Samuel Žilina SVK M-M-39 áno
48  Strompf Radovan Forfit club SVK M-M-50 áno
49  Petreje Martin Dolné Naštice SVK M-M-39 áno
50  Kotleba Martin Trail Runners Trnava SVK M-M-39 áno
51  Hýrošš Pavel Sučany SVK M-M-70 áno
52  Kovalčík Vladimír Trenčín SVK M-M-70 áno
53  Čuraj Peter Žilina SVK M-M-40 áno
54  Cintulová Mária Cabaj - Čápor SVK M-Ž-40 áno
55  Šavol Matej BAMM SVK M-M-40 áno
56  Machata Béla Alföld T.E. HUN M-M-50 áno
57  Budzel Ivan BigHeroes SVK M-M-40 áno
58  Harvanec Jakub Bodiná SVK M-M-39 áno
59  Csiba Karol Bratislava SVK M-M-40 áno
60  Molnárová Natália Šaľa SVK M-Ž-40 áno
61  Kasak Peter Rajecke Teplice SVK M-M-39 áno
62  Gaplovský Jakub Bratislava SVK M-M-39 áno
63  Ďanovský Jozef Martin SVK M-M-40 áno
64  Ondruš Milan Žilina SVK M-M-50 áno
65  Seidlova Eva AK Tlmace SVK M-Ž-50 áno
66  Kulina Róbert Žilina SVK M-M-39 áno
67  Karcol Michal Kvapka running team SVK M-M-39 áno
68  Puček Matej Adam Lulek Club SVK M-M-39 áno
69  Sedlák Jozef COOP JEDNOTA REVÚCA SVK M-M-50 áno
70  Ištvánik Ján Púchov SVK M-Ž-39 áno
71  Šipka Ferdinand Ilava SVK M-M-50 áno
72  Trombik Emil TJ Slavoj Český Těšín ČR M-M-70 áno
73  Kotešovec Michal ChampionClub alonetogether SVK M-M-40 áno
74  Mandzák Štefan BA SVK M-M-39 áno
75  Charvátová Lenka Bratislava Runners SVK M-Ž-40 áno
76  Žbodák Róbert Bratislava SVK M-M-40 áno
77  Drabik Dušan Pozdišovce SVK M-M-40 áno
78  Mišiak Michal čiga-biga team marathon SVK M-M-40 áno
79  Fousek Jan Mk Seitl Ostrava CZE M-M-39 áno
80  Kyselicová Stanislava Žilina SVK M-Ž-40 áno
81  Málik Michal Bojnice SVK M-M-40 áno
82  Horník Patrik Veľká Lomnica-Poriadie SVK M-M-40 áno
83  Bohunický Cyril ADA Resorts SVK M-M-60 áno
84  Glezgo Radoslav STG Žiar nad Hronom SVK M-M-40 áno
85  Suroviak Michal FC TJ Oravský Podzámok SVK M-M-50 áno
86  Hájek Miroslav PH your motion SVK M-M-39 áno
87  Káčerová Michaela Bratislava SVK M-Ž-40 áno
88  Šiatinská Stanislava Oslany SVK M-Ž-40 áno
89  Kele Gejza Moča- Modrý Dunaj SVK M-M-50 áno
90  Majerčíková Gabriela Trebišov SVK M-Ž-39 áno
91  Vago Milan TBM Trnava SVK M-M-60 áno
92  Kotrady Vladimir TJ Tatran SNV / Levoča SVK M-M-39 áno
93  Šefčík Marek BERNOHY SVK M-M-40 áno
94  Hrnčír Ľuboš Bernohy SVK M-M-50 áno
95  Lesaj Martin RunForRest Trenčín SVK M-M-40 áno
96  Luhový Pavol 1FBC Bypass Púchov SVK M-M-40 áno
97  Hupka Augustín PLATINUM REAL SVK M-M-40 áno
98  Gaľa Kristian Dulova Ves SVK M-M-40 áno
99  Medvec Juraj Bojnice SVK M-M-40 áno
100  Fotta Rastislav Fotta organic group Prešov SVK M-M-60 áno
101  Fottová Jana Fotta organic group Prešov SVK M-Ž-50 áno
102  Valach Peter Zvolen SVK M-M-60 áno
103  Balogh Vladimír TJ Obal servis Kosice na SVK M-M-60 áno
104  Miklošovič Daniel Šúrovce SVK M-M-50 áno
105  Raffay Ivan AK Senica SVK M-M-50 áno
106  Liška Pavol TJ Malá Čierna SVK M-M-40 áno
107  Habán Laci Surovce SVK M-M-50 áno
108  Fir Oleksiy Run to Summit UKR M-M-40 áno
109  Bulin Miroslav Nevoľné SVK M-M-39 áno
110  Bíró Attila DUNASZERDAHELY SVK M-M-40 áno
111  Mičuda Milan CrossGym Unbroken Púchov SVK M-M-39 áno
112  Ivanka Richard CrossGym Unbroken Púchov SVK M-M-40 áno
113  Gaplovský Martin Bratislava SVK M-M-39 áno
114  Benko Andrej Sučany SVK M-M-39 áno
115  Konárikova Viera Crossgym Unbroken SVK M-Ž-40 áno
116  Polc Štefan ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK M-M-70 áno
117  Jankola Ján MK Tvrdošín SVK M-M-50 áno
118  Greguskova Jana KST Horovce SVK M-Ž-50 áno
119  Chovan Michal Turie SVK M-M-39 áno
120  Fumač Milan Bratislava SVK M-M-60 áno
121  Chovan Ján Turie SVK M-M-39 áno
122  Bezek Anton Zemplínska Široká SVK M-M-50 áno
123  Bučko Matej Chtelnica SVK M-M-39 áno
124  Cigánik Tomáš Považská Bystrica SVK M-M-39 áno
125  Vostrý Miroslav MK Kladno CZE M-M-40 áno
126  Špitová Romana NIČ SVK M-Ž-39 áno
127  Hanus Miroslav Martin SVK M-M-50 áno
128  Železov Konstantin 42195.kiev.ua UKR M-M-50 áno
129  Lakoštík Martin Praha CZK M-M-40 áno
130  Čajkovič Milan Trnava SVK M-M-50 áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 30.6.2024!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Žilinka Jozef Družba Piešťany SVK M-M-50 0
Hládek Tomáš Bikepoint.sk Eleven SVK M-M-39 0
Mečiar Viktor TITANI Povazska Bystrica SVK M-M-40 0
Hlinková Simona Ph_your_motion SVK M-Ž-39 0
Forró Adrián Veľkoulansky bezci SVK M-M-40 0
Molnárová Natália Šaľa SVK M-Ž-40 0
Iľaš Marián Svetielko nádeje SVK M-M-50 0
Šusták Michal KRB Kozárovce SVK M-M-70 0
Beničák Miroslav Bratislava SVK M-M-39 0
10  Holub Michal Praha 6 CZ M-M-60 0
11  Jalakša Július Swim club Považská Bystrica SVK M-M-50 0
12  Rybar Marian BK Spartak Medzev SVK M-M-50 0
13  Švecko Michal Púchov SVK M-M-39 0
14  Tomášek Tomáš Záhradkári SVK M-M-40 0
15  Rajčan Miroslav Kľačno SVK M-M-39 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
  
©2023