Dnes je Pondelok 27. máj 2024 meniny má Iveta
rajecký
borošovec
kros
duatlon
beh rajeckým
rínkom
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÝ IN-LINE 2024
20 . ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Klím Tomáš X-TRAIL Orlová CZ I-M-M35-49 nie áno
Bukovská Radka X -Trail Orlová CZ I-Ž-M35-49 nie áno
Wagner Bohdan Sam za sebe CZE I-M-M35-49 nie áno
Bielik Milan Levice SVK I-M-M50-69 nie áno
Takácsová Janette UNB Kramáre Fyzoši SVK I-Ž-M50-69 nie áno
Žúborová Helena Dolný Kubín SVK I-Ž-M35-49 nie áno
Morgalla Jerzy Rudy POL I-M-M50-69 áno áno
Slabý Peter Xteam Dechtice SVK I-M-M50-69 nie áno
Bosáková Adela Nitra SVK I-Ž-M35-49 nie áno
10  Daubnerová Andrea ProgresiveGym SVK I-Ž-Sy nie áno
11  Kocner Vladimir Zdraviu zdar SVK I-M-M35-49 nie áno
12  Pilát Ján Zdraviu zdar SVK I-M-M50-69 nie áno
13  Bukvay Róbert Dôvera ZP SVK I-M-M35-49 nie áno
14  Šmida Ján KROMPACHY SVK I-M-M50-69 nie áno
15  Pavelčík Vladimír LESY SR OZ SEVER SVK I-M-M50-69 nie áno
16  Maršalová Natália Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie áno
17  Rolková Zlatka Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie áno
18  Schmidtová Dária Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie áno
19  Sýkorová Júlia Inline Club Žilina SVK I-Ž-M35-49 nie áno
20  Krajčík Richard Inline Club Žilina SVK I-M-jA nie áno
21  Krajíček Jozef Inline Club Žilina SVK I-M-M50-69 nie áno
22  Hlavoň Michal Inline Club Žilina SVK I-M-M35-49 nie áno
23  Slotta Michal Inline Club Žilina SVK I-M-Si nie áno
24  Kianicka Jozef Rajecké Teplice SVK I-M-Si nie áno
25  Bekeč Peter Košice SVK I-M-M35-49 nie áno
26  Haviarová Erika Domaniža SVK I-Ž-Sy nie áno
27  Smuda Miro CSC Košice SVK I-M-M35-49 nie áno
28  Hoferica Lubomir Agrokombinát Valasi SVK I-M-M50-69 nie áno
29  Krkošová Veronika Žilina SVK I-Ž-M35-49 nie áno
30  Furička Jaroslav Dubnica nad Váhom SVK I-M-M35-49 nie áno
31  Martečik Jozef Stara Kremnička SVK I-M-M50-69 nie áno
32  Svoradová Monika Otužilci a zimní plavci z Podhradského mora SVK I-Ž-M35-49 nie áno
33  Dúbravcová Beáta Otuzilci a zimní plavci z Podhradského mora SVK I-Ž-M35-49 nie áno
34  Klinčúch Roman OaZPzPM, PB SVK I-M-M50-69 nie áno
35  Engler Jakub RRTC SVK I-M-M35-49 nie áno
36  Nemec Henrich Luigino.sk SVK I-M-M50-69 nie áno
37  Kasanický Marek Kst Stavbár Žilina SVK I-M-M35-49 nie áno
38  Kasanický Ján Kst Stavbár Žilina ČR I-M-M35-49 nie áno
39  Kasanický Vojtech Kst Stavbár Žilina SVK I-M-M50-69 nie áno
40  Eliáš Tomáš Žilina SVK I-M-Si nie áno
41  Medzihorský Ján Dolný Hričov SVK I-M-M35-49 nie áno
42  Medzihorská Aneta Dolný Hričov SVK I-Ž-Sy nie áno
43  Koberling Peter Prievidza SVK I-M-Si nie áno
44  Graňák Miloš Necpaly SVK I-M-M50-69 nie áno
45  Gambos Peter ZA SVK I-M-M50-69 nie áno
46  Kmeťová Barbara 2jsport team SVK I-Ž-Sy nie áno
47  Mikula Jozef Fačkov Slo I-M-M50-69 nie áno
48  Štefánik Vladimír Žilina SVK I-M-M50-69 nie áno
49  Mlatiček Erik RRTC Košice SVK I-M-M35-49 nie áno
50  Ferenc Ferdinand HO Slávia Žilina SVK I-M-M50-69 nie áno
51  Jelínek Jan CSC Košice SVK I-M-Si nie áno
52  Zima Juraj CSC Košice SVK I-M-M50-69 nie áno
53  Zdechovan Ján AK Maratón Rožňava SVK I-M-M50-69 nie áno
54  Kočtúch Miloš AK Maratón Rožňava SVK I-M-M50-69 nie áno
55  Janžo Michal FC Viktoria Plzeň SVK I-M-M35-49 nie áno
56  Janžová Bohumila NIPPON EXPRESS CZ I-Ž-M35-49 nie áno
57  Ščibrany Jozef PLATINUM REAL SVK I-M-M35-49 nie áno
58  Bednárik Branislav Žilina SVK I-M-Si nie áno
59  Vrábel Marián Žabiačik SVK I-M-M35-49 nie áno
60  Horváth Miroslav Bánovce nad Bebravou SVK I-M-M35-49 nie áno
61  Hastík Kamil Tempish Heartbeat inline CZE I-M-M35-49 nie áno
62  Zoričák Jozef CSC Košice SVK I-M-M50-69 nie áno
63  Andreutti Karol Agrokombinát Valasi SVK I-M-M50-69 nie áno
64  Coric Bohuslav Vinárstvo Tri Hony SVK I-M-M50-69 nie áno
65  Lačok Vladimír IMCP SVK I-M-M50-69 nie áno
66  Čambálik Jozef Hájske SVK I-M-M50-69 nie áno
67  Kaštanová Tatiana Jasenové SVK I-Ž-Sy nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 30.6.2024!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Necpalová Andrea Banská Bystrica SVK I-Ž-M35-49 nie 0
Trn Tomáš RRTC Košice SVK I-M-M35-49 nie 0
Tomčo Kristián CSC Košice SVK I-M-jA nie 0
Krajnakova Silvia Prešov SVK I-Ž-M35-49 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
  
©2023