Dnes je Streda 23. jún 2021 meniny má Sidónia
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
INFORMÁCIE
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÝ BOROŠOVEC 2021
25. ročník
  štartovka
  
  
rajecký borošovec - prihlásení pretekári
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: zap.:
1    Ježík Miroslav Schaeffler Kysuce   SVK M-40 áno
2    Uhlárik Pavol Maratón klub Rajec   SVK M-60 áno
3    Michalec Tomáš AŠK Fénix Bratislava   SVK M-39 0
4    Šteták Jozef ACS   SVK M-40 áno
5    Jurčíková Iveta ACS   SVK Ž-40 áno
6    Gomola Jozef JK vrstvy run   SVK M-40 0
7    Kukuc Jozef JK vrstvy RUN   SVK M-40 0
8    Janík Lukáš Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
9    Uhlárik Peter Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
10    Líšková Ivana   SVK Ž-39 áno
11    Adamčíkova Zuzana   SVK Ž-39 áno
12    Adamčík Viktor   SVK Ji áno
13    Sentkerestiová Lenka   SVK Ž-39 0
14    Bobáň Václav Terchová   SVK M-39 0
15    Repan Michal   SVK M-39 0
16    Vacko Jakub   SVK M-39 0
17    Galdia Jiří Webovica.sk   SVK M-40 0
18    Čelková Lucia ŠK POBEŽ   SVK Ž-39 áno
19    Drlička Miroslav Maratón klub Rajec   SVK M-40 áno
20    Hausnerová Liliana BK MÉTA   SVK Ž-40 áno
21    Hanus Miroslav Martin   SVK M-40 0
22    Sádecká Eva ŠK Pobež   SVK Ž-39 áno
23    Sviták Stanislav AK Zilina   SVK M-60 áno
24    Hodas Juraj Konská   SVK M-39 áno
25    Kuruc Jakub   SVK M-39 0
26    Tabak Andrej Fatra Team   SVK M-40 0
27    Prokopovič Peter Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
28    Kavec Ján Maratón klub Rajec   SVK M-50 áno
29    Zvarik Andrej Teplička nad Váhom   SVK M-39 0
30    Murárová Barbora   SVK Ž-39 0
31    Lednický Juraj Lednické kone   SVK M-39 áno
32    Ďurek Milan Lednické kone   SVK M-39 áno
33    Lednický Martin Lednické kone   SVK M-39 áno
34    Belavý Tomáš Lednické kone   SVK M-39 áno
35    Janík Mário HO MŠK Kysucké Nové Mesto   SVK M-40 0
36    Šimek Ján MK Rajec   SVK M-40 áno
37    Piala Ján Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
38    Pohanka Patrik Lednické kone   SVK M-39 áno
39    Bado Richard Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
40    Rolinčinová Anna Rajec   SVK Ž-39 áno
41    Janata Boris Kompava H-Triathlon Team   SVK M-39 0
42    Račko Erik Stg Prievidza   SVK M-39 áno
43    Mikula Jaroslav KKM Čadca   SVK M-50 áno
44    Kasman Marek Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
45    Homola Tomas Marsova-Rasov   SVK M-39 0
46    Michalina Marian Hamburgerove deti   SVK M-39 áno
47    Franko Miroslav Run For Fun   SVK M-40 áno
48    Holec Miroslav SAABunderground   CZK M-40 áno
49    Heglas Dávid Raková   SVK M-39 áno
50    Mamatej Boris Martin   SVK M-40 0
51    Lednická Ivana Malé Lednice   SVK Ž-39 0
52    Vojtek Radoslav Žilina   SVK M-40 0
53    Rechtorík Peter Schaeffler Kysuce   SVK M-40 áno
54    Jančo Anton Schaeffler Kysuce   SVK M-39 áno
55    Bačíková Jana   SVK Ž-40 áno
56    Kardoš Peter Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
57    Kukučiar Ivan Rekreanti Považská Bystrica   SVK M-39 áno
58    Demáček Lukáš Rekreanti Považská Bystrica   SVK M-39 áno
59    Valíček Branike Maratónci Turie   SVK M-40 0
60    Chupáň Radiko Maratónci Turie   SVK M-40 0
61    Šmárik Milan Žilina   SVK M-50 áno
62    Hulinko Michal Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
63    Stupňan Peter Kamenná Poruba   SVK M-39 áno
64    Železov Konstantin TURIEC.RUN   UKR M-50 0
65    Papan Peter Rajecké Teplice   SVK M-39 áno
66    Kiš Milan Fitcvičenia   SVK M-40 áno
67    Gunda Jozef pop corn   SVK M-60 0
68    Randa Juraj   SVK M-39 áno
69    Hozza Marek MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto   SVK M-40 0
70    Filinová Michaela Štiavnik   SVK Ž-39 0
71    Pažický Ľuboš Žilina   SVK M-39 0
72    Murárik Roman Scheidt & Bachman Žilina   SVK M-39 0
73    Rostecký Radovan   SVK M-40 áno
74    Majerčík Ivan Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
75    Vitko Martin Lednické kone   SVK M-39 áno
76    Sladek Katarzyna Žilina   PL Ž-39 áno
77    Hromada Marek Rajecká Lesná   SVK M-40 0
78    Hromadova Andrea Rajecká Lesná   SVK Ž-40 0
79    Hartiník Miroslav Maratón klub Rajec   SVK M-50 áno
80    Ďurišová Beáta Family team   SVK Ž-39 áno
81    Opavský Peter Family team   SVK M-40 áno
82    Pekný Lukáš Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
83    Škola Marian Žilina   SVK M-40 0
84    Pialová Janka Maratón klub Rajec   SVK Ž-39 áno
85    Michalec Branislav Maraton klub Rajec   SVK M-39 áno
86    Chylova Veronika   SVK Ž-39 áno
87    Rybár Jakub Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
88    Hanes Martin   SVK M-40 áno
89    Pánek Vladimír Žilina   SVK M-40 0
90    Brodňan Michal Pollux   SVK M-39 0
91    Brodňanová Ivana Pollux   SVK Ž-39 0
92    Hájek Miroslav Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
93    Dudiak Marek AK Čadca   SVK M-40 0
94    Ondrušek Štefan Kysucké Nové Mesto   SVK M-50 áno
95    Cibulková Petra Rajec   SVK Ž-39 áno
96    Stefina Stefan OMES.SK   SVK M-39 0
97    Kasman Peter Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
98    Krupka Juraj Ochodnica   SVK M-40 áno
99    Boko Jozef ŠK Pobež PB   SVK M-39 0
100    Skorčík Martin   SVK M-39 áno
101    Michalec Ján AO Slávia ŽU   SVK M-39 0
102    Uhlárik Ján Maratón klub Rajec   SVK M-50 áno
103    Bieliková Marcela MK Rajec   SVK Ž-40 áno
104    Holeša Patrik MARATÓN KLUB RAJEC   SVK M-39 áno
105    Mikolka Pavol Martin   SVK M-39 áno
106    Ďungelová Silvia THE RUNning team Teplička nad Váhom   SVK Ž-40 áno
107    Petreje Martin Dolné Naštice   SVK M-39 áno
108    Mizera Pavol Kysuce team   SVK M-40 0
109    Balošáková Anna AK Čadca   SVK Ž-50 0
110    Kollár Jozef Kollobežci   SVK M-40 0
111    Skulavik Ferras Oblazov   SVK M-39 áno
112    Demeterová Jana Rajec   SVK Ž-40 áno
113    Hlinková Simona Konská   SVK Ž-39 0
114    Kľúčik Miroslav Kamenná Poruba   SVK M-40 0
115    Kšiňan Jakub Rajecké Teplice   SVK M-39 0
116    Poliak Dávid Rajec   SVK M-39 áno
117    Johanides Marek Súľov   SVK M-39 0
118    Jedinák Ján Kysucké Nové Mesto   SVK M-40 0
119    Hrúz Tomáš   SVK M-40 0
120    Ružbarský Ján ŠK KOMPAS   SVK M-50 0
121    Weichpart Henrich Žilina   SVK M-40 0
122    Benova Lucia Kosice   SVK Ž-40 0
123    Kubík Dušan Višňové   SVK M-39 áno
124    Horváth Branislav Judo Klub Spišská Nová Ves   SVK M-39 0
125    Špánik Marek Žilina   SVK M-40 áno
126    Kolar Michal Konska   SVK M-40 áno
127    Vojtek Miloš CyS -Akadémia Petra Sagana   SVK M-60 áno
128    Vojtek Vladimír CyS -Akadémia Petra Sagana   SVK M-60 áno
129    Andel (ová) Zuzana Hôrky   SVK Ž-39 áno
130    Strananek Jozef Maratón klub Rajec   SVK M-40 áno
131    Šumpik Tibor onrunning   SVK M-40 áno
132    Šumpíková Miroslava onrunning   SVK Ž-40 áno
133    Stehlík Matúš Rajec   SVK M-39 áno
134    Kopál Peter   SVK M-39 áno
135    Harant Lukáš SKP Žilina   SVK M-39 áno
136    Pažický Igor Rajecké Teplice   SVK M-39 áno
137    Holko Pavol Malé Lednice   SVK M-50 áno
138    Ščibran Miroslav ŠKP Čadca   SVK M-40 áno
139    Jelenák Marián ŠKP Trenčín   SVK M-50 0
140    Stašová Katarína Rajec   SVK Ž-40 áno
141    Olejár Peter ŠK ORAVAMAN Nižná   SVK M-40 áno
142    Tabak Milan AC UNIZA   SVK M-60 áno
143    Kubirita Ján Žilina   SVK M-50 áno
144    Hodásová Jana Rajec   SVK Ž-40 áno
145    Páleník Andrej umimbehat.cz   SVK M-40 áno
146    Ochodničan Miroslav BK JG Žilina   SVK M-40 áno
147    Rybár Ján ŠK - Floryb   SVK M-40 0
148    Brezániová Veronika Lietavská Svinná   SVK Ž-39 áno
149    Baránek Adam Konská   SVK M-39 áno
150    Randa Peter ELEVEN RUN TEAM   SVK M-40 áno
151    Brezáni Kristián Rajec   SVK Ji áno
152    Kšiňan Jakub Maratón Klub Rajec   SVK M-39 áno
  
©2021