Dnes je Sobota 15. máj 2021 meniny má Žofia
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
ceny
prihláška
štartovka
fotky
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÁ ŠTAFETA 2021
5. ročník
  Štartovka štafety
  
prihlásené štafety aj so zaplateným štartovným
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
35
1 Kvakárska Elita 1. Šebáková Mária štafeta áno
2. Šebáková Katharina Maria
3. Krátky Peter
4. Hrenáková Zuzana
2 Alias 1. Gajarský Jozef štafeta áno
2. Haris Pavol
3. Chalupová Alena
4. Sýkora Milan
3 OP PB 3306 1. Drdáková Radka štafeta áno
2. Kučerová Dominika
3. Kvasnicová Monika
4. Šterdasová Mária
4 Krvilačné včely 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
5 Hujerovci 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
6 Inline Club Žilina 1. Buček Matúš štafeta áno
2. Bučková Veronika
3. Buček Peter
4. Buček Peter
7 Svieža 4ka 1. Šefčíková Lenka štafeta áno
2. šefčík Matej
3. Mocňáková Michaela
4. Mocňák Roman
8 KOMÉTY 1. Heltová Kornélia štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. Zajacová Zuzana
4. Cenigová Martina
9 Team Kucharek 1. Kucharek Palko "Spiderman" štafeta áno
2. Kucharek Palo
3. van Geel Michel
4. Thievand Christopher
10 Euro Princezne 1. van Geel Emilia "Popoluska" štafeta áno
2. van Geel Helenka "Snehulienka"
3. Milko Astrid "Lacika"
4. Milko Artemis "Ruzenka"
11 Nezvycajny team 1. Kucharekova Anicka štafeta áno
2. Kucharekova Agatka "NinjaGo"
3. van Geel Martina
4. Milko Zuzana
12 HSF System Ženy 1. Barčáková Michaela štafeta áno
2. Sobolová Zuzana
3. Jantová Marika
4. Ďaďová Karin
13 HSF System Muži 1. Kuric Daniel štafeta áno
2. Kosa Peter
3. Husárik Martin
4. Majtán Dominik
14 HSF System Muži2 1. Barčák Adrián štafeta áno
2. Kováč Kristián
3. Kubala Peter
4. Fogáš Andrej
15 HSF System Ženy2 1. Šebeňová Terézia štafeta áno
2. Šoporová Bianka
3. Jančošková Lujza
4. Kosová Veronika
prihlásené štafety, ktoré nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 31.5.2021!
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
1 Divoké šelmy 1. Panáková Gabriela štafeta 0
2. Hirnerová Jana
3. Řiháková Kojtalová Michaela
4. Tavačová Lenka
2 Stepné kozy 1. Ballová Andrea štafeta 0
2. Bačíková Katarína
3. Lihocká Lucka
4. Randová Katarína
3 THE RUNning team Teplička nad Váhom 1. Ďungelová Silvia štafeta 0
2. Ďungel Tomáš
3. Martinková Gabriela
4. Zvarík Andrej
4 Čierne pumy 1. Balla Pavel štafeta 0
2. Bačík Marián
3. Balla Erik
4. Štefánik Bohumil
5 Veselá štvorka 1. Katarína štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
6 Kožkári 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
7 Ospalé pumy 1. Zuber Danková Danka štafeta 0
2. Zuber Jozef
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
8 AK Bojničky 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
9 Dr.44 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
10 Snežienky a machri 1. Mihalčatinová Zdenka štafeta 0
2. Vlk Ján
3. Paulusová Dagmar
4. Mihalčatin Radoslav
11 Veselé medvedice 1. Štefániková Katarína štafeta 0
2. Oravíková Ivana
3. Chudá Anna
4. Chudá Mária
12 Most run team 201 1. Rendeková Ivana štafeta 0
2. Škultétyová Helenka
3. Ragan Radoslav
4. Horváth Róbert
13 Dve na jedného 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
14 Rakety 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
15 Dve na jedného 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
16 White Rabbits 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
17 HSF System Muži3 1. Kuric Jaroslav štafeta 0
2. Kurhajec Tomáš
3. Jančošek Šimon
4. Podskoč Róbert
18 ŠKP Žilina 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
19 Pohodovi bezci 1. Sádecká Eva štafeta 0
2. Haladej Emil
3. Valica Martin
4. Valicova Renata
20 veteRUNi PB 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. Lehocký Patrik
4. zatiaľ neprihlásený
vyradené štafety zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
  
©2021