Dnes je Streda 26. jún 2019 meniny má Adriána
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÝ IN-LINE 2019
15 . ročník
  štartovka
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Smuda Miro CSC Košice SVK I-M-U50 nie áno
2 Bielik Milan Levice SVK I-M-U80 nie áno
3 Starovská Mária Inline Club Žilina SVK I-Ž-U50 nie áno
4 Bosáková Adela Nitra SVK I-Ž-U40 nie áno
5 Kasanický Vojtech Kst - Stavbár SVK I-M-U70 nie áno
6 Kasanický Marek Kst - Stavbár SVK I-M-U40 nie áno
7 Vrábel Marián Žabiačik, Žilina SVK I-M-U40 nie áno
8 Slaby Peter X-team Dechtice SVK I-M-U60 nie áno
9 Gatial Boris prievidza SVK I-M-U60 nie áno
10 Žabka Miloš Žabčo team SVK I-M-U60 nie áno
11 Dohaničová Claudia TEMPISH Heartbeat inline z.s SVK I-Ž-Sy nie áno
12 Filip Matej Cookie skating club Košice SVK I-M-Si nie áno
13 Fusko Miloš Rajec SVK I-M-Ji nie áno
14 Ondruš Milan Žilina SVK I-M-U50 nie áno
15 Šupej Robert PERI Team SVK I-M-U50 nie áno
16 Macala Radek Máčala team CZE I-M-U50 nie áno
17 Králik Anton Žilina SVK I-M-U40 nie áno
18 Graňák Miloš Necpaly SVK I-M-U60 nie áno
19 Sýkorová Júlia Žilina SVK I-Ž-U40 nie áno
20 Uhlárik Peter Maratón klub Rajec SVK I-M-Si nie áno
21 Hupka Augustin PLATINUM REAL SVK I-M-U50 nie áno
22 Scibrany Jozef PLATINUM REAL SVK I-M-U50 nie áno
23 Németh Silvester Tempish Inline Team CZ I-M-U60 nie áno
24 Burianová Ľubica BenJul SVK I-Ž-U40 nie áno
25 Petkáčová Pavlína Závada SVK I-Ž-U40 nie áno
26 Pilát Ján Zdraviu zdar SVK I-M-U60 nie áno
27 Scholz Lukáš Powerslide Sokolov CZE I-M-U40 nie áno
28 Mastalič Peter Žilina SVK I-M-U40 nie áno
29 Pirošík Peter Žilina SVK I-M-U40 nie áno
30 Ďurovcová Daniela Jogging klub Dubnica n/V SVK I-Ž-U50 nie áno
31 Zdechovan Ján Maratón Rožňava SVK I-M-U60 nie áno
32 Nemec Henrich Ludanice SVK I-M-U50 nie áno
33 Zahradník Ivan Dubnica nad Váhom SVK I-M-U50 nie áno
34 Koberling Peter Prievidza SVK I-M-Si nie áno
35 Hiadlovský Henrich Atletika NM SVK I-M-U50 nie áno
36 Dubec Eugen i-riders.sk SVK I-M-U70 nie áno
37 Hastík Kamil IN-LINE VESELÍ CZE I-M-U50 nie áno
38 Rešetárova Soňa Turčianske Teplice SVK I-Ž-U50 nie áno
39 Rešetár Andrej Turčianske Teplice SVK I-M-U40 nie áno
40 Briestenská Nikola Považská Bystrica SVK I-Ž-Jy nie áno
41 Morgalla Jerzy Rudy PL I-M-U50 áno áno
42 Buryan Petr Dolní Lutyně CZE I-M-U40 áno áno
43 Dzúriková Anna Zemianske Kostoľany SVK I-Ž-U40 nie áno
44 Ondruš Lukáš Žilina SVK I-M-Ji nie áno
45 Benediková Jana RRTC Košice SVK I-Ž-U60 nie áno
46 Benedik Miroslav RRTC Košice SVK I-M-U60 nie áno
47 Engler Jakub RRTC Košice SVK I-M-U40 nie áno
48 Stehlíková Veronika Zvolenské Halušky SVK I-Ž-Sy nie áno
49 Krass Michal RRTC Košice SVK I-M-U40 nie áno
50 Rácz Norbert Štúrovo SVK I-M-U60 nie áno
51 Štáner Vladimír Inline Borievka SVK I-M-U60 nie áno
52 Majsniar Dušan Inline Borievka SVK I-M-U60 nie áno
53 Remenár Július Inline Borievka SVK I-M-U60 nie áno
54 Mlynáriková Stanislava Inline Borievka SVK I-Ž-U50 nie áno
55 Vaculčiak Mirko Inline Borievka SVK I-M-U80 nie áno
56 Piperek Lukáš Inline Borievka SVK I-M-U50 nie áno
57 Ďurica Ján Inline Borievka SVK I-M-U50 nie áno
58 Šefranko Ľubomír Inline Borievka SVK I-M-U60 nie áno
59 Karliková Zuzana Muziker SVK I-Ž-U50 nie áno
60 Gyorgy Robert Muziker SVK I-M-U50 nie áno
61 Barciova Petra Galanta SVK I-Ž-U40 nie áno
62 Zima Juraj CSC Košice SVK I-M-U60 nie áno
63 Kuchar Ľubomír Trenčín Inline SVK I-M-U60 nie áno
64 Kalná Eva Krnov CR I-Ž-U50 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 30.6.2019!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Varga Mikuláš Košice SVK I-M-U60 áno 0
2 Kučera Michal Kofola SVK I-M-U40 nie 0
3 Maršalová Natália Inline Club Žilina SVK I-Ž-Jy nie 0
4 Schmidtová Dária Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie 0
5 Gašparovič Alexander Inline Club Žilina SVK I-M-Si nie 0
6 Starovský Peter Inline Club Žilina SVK I-M-U50 nie 0
7 Buček Peter Inline Club Žilina SVK I-M-U50 nie 0
8 Gueli Giovanni Light for a better world Crevalcore Ita I-M-U40 áno 0
9 Svoradová Monika Domaniža SVK I-Ž-U50 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
  
©2019