Dnes je Utorok
19. marec 2024
meniny má
Jozef
rajecký
borošovec
kros
duatlon
beh rajeckým
rínkom
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
rajecký maratón 2024
RAJECKÝ MARATÓN 2024
41. ročník
Slovenský pohár v maratóne Bratislava-Rajec-Košice
štartovka
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.:
priezvisko:
meno:
klub:
štát:
kat.:
ubyt.:
zap.:
1
Haluza
Marian
Lúka
SVK
M-M-70
áno
2
Plaskura
Marcel
Žilina
SVK
M-M-40
áno
3
Harušinec
Ferdinand
Považská Bystrica
SVK
M-M-50
áno
4
Michalec
Tomáš
Maratón klub Rajec
SVK
M-M-39
áno
5
Hanzel
Štefan
Maratónclub Jablonové
SVK
M-M-39
áno
6
Ščibran
Miroslav
OAZIS Žilina
SVK
M-M-40
áno
7
Bobek
Andrej
Bratislava
SVK
M-M-40
áno
8
Pardel
Martin
Bratislava
SVK
M-M-39
áno
9
Kľúčik
Miroslav
Ph_your_motion
SVK
M-M-50
áno
10
Genčurová
Jana
AK AŠK Slávia Trnava
SVK
M-Ž-50
áno
11
Jellus
Tomas
Otuzile ozradlo
SVK
M-M-40
áno
12
Beetlestone
Richard
PERSHORE PLUM PLODDERS
GBR
M-M-40
áno
13
Maršinský
Michal
Dolný Kubín
SVK
M-M-40
áno
14
Kubiš
Michal
Pobežíme, uvidíme
SVK
M-M-39
áno
15
Polonyi
Ivan
Turčianske Teplice
SVK
M-M-40
áno
16
Martini
Matúš
Považská Bystrica
OR
M-M-40
áno
17
Fülöp
Viktor
Neverice
SVK
M-M-39
áno
18
Pekár
Martin
AK Baník Prievidza
SVK
M-M-40
áno
19
Simon
Alexander
DS Žilina
SVK
M-M-70
áno
20
Butoracova
Ivana
MTC VYSNA SEBASTOVA
SVK
M-Ž-40
áno
21
Tužinčin
Andrej
Rajecká Lesná
SVK
M-M-39
áno
22
Novák
Pavol
Žilina
SVK
M-M-40
áno
23
Križan
Tomáš
Slovnaft, a.s.
SVK
M-M-40
áno
24
Brunová
Petra
Beluša
SVK
M-Ž-39
áno
25
Blaško
Patrik
Prečín
SVK
M-M-39
áno
26
Lalikova
Gabriela
Paisley
UK
M-Ž-40
áno
27
Sucháček
Alexander
TLAP
SVK
M-M-40
áno
28
Hrúz
Jozef
BERNOHY, Trnava
SVK
M-M-40
áno
29
Kubala
Pavol
Rača
SVK
M-M-40
áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do
30.4.2024
!
por. č.:
priezvisko:
meno:
klub:
štát:
kat.:
ubyt.:
zap.:
1
Šoška
Matej
Krokodíl Strážov
SVK
M-M-39
0
2
Maron
Tomas
Šúrovce
SVK
M-M-40
0
3
Kucminova
Dominika
Wrexham
UK
M-Ž-39
0
4
Žilinka
Jozef
Družba Piešťany
SVK
M-M-50
0
5
Hládek
Tomáš
Bikepoint.sk Eleven
SVK
M-M-39
0
6
Mikoláš
Maroš
Bikepoint.sk Eleven
SVK
M-M-39
0
7
Mečiar
Viktor
TITANI Povazska Bystrica
SVK
M-M-40
0
8
Hudeková
Andrea
TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU
SVK
M-Ž-40
0
9
Luhový
Marcel
Pečená krkovička Nosice
SVK
M-M-50
0
10
Forró
Adrián
Veľkoulansky bezci
SVK
M-M-40
0
11
Besedič
Roland
Bratislava
SVK
M-M-39
0
12
Laffers
Richard
Sláva Ukrajine!
SVK
M-M-40
0
13
Kramár
Peter
ŠKP Martin
SVK
M-M-40
0
14
Valach
Michal
Lietavská Lúčka
SVK
M-M-39
0
15
Steinhübl
Jozef
Modra
SVK
M-M-40
0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.:
priezvisko:
meno:
klub:
štát:
kat.:
ubyt.:
zap.:
žiadny pretekár
©2023