Dnes je Streda 26. apríl 2017 meniny má Jaroslava
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
main
RAJECKÝ BOROŠOVEC 2017
22. ročník
  výsledky
  
  Vyberte ročník:   
Rajecký Borošovec - absolútne poradie
por.:   priezvisko: meno: rok nar.: klub: štát: čas: kat.:
1   MICHALEC Tomáš 1989 Predmier SVK 0:54:10 M-39
2   ŠTEFINA Štefan 1986 omes.sk SVK 0:54:42 M-39
3   KALINA Rastislav 1975 MK Rajec SVK 0:54:59 M-40
4   TÖRÖK Juraj 1989 CEPro team SVK 0:55:17 M-39
5   REMIŠ Patrik 1994 Žilina SVK 0:55:31 M-39
6   CHUPEK Jozef 1971 Rajecké Teplice SVK 0:55:42 M-40
7   KOVÁČIK Ľuboš 1966 Súľov hradná SVK 0:56:14 M-50
8   VALÚCH Matej 1987 agilus.sk SVK 0:56:16 M-39
9   ĎUREC Lukáš 1990 Intersport ZA SVK 0:56:30 M-39
10   PIALA Ján 1992 Maratón klub Rajec SVK 0:56:35 M-39
11   JURDÍK Jozef 1998 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK 0:56:37 Ji
12   LIČKO Matúš 1978 SVK 0:57:57 M-39
13   HOLEŠA Patrik 1991 MARATÓN KLUB RAJEC SVK 0:58:08 M-39
14   PÁLENÍK Andrej 1977 MPK Dolný Kubín SVK 0:58:38 M-40
15   PONEK Tibor 1976 T. Ponek Team SVK 0:58:41 M-40
16   MICHALEC Ján 1982 ŽILINA SVK 0:58:58 M-39
17   KAŠJAK Michal 1977 Fineco running team/Vrútky SVK 0:59:05 M-40
18   ŽELEZOV Konstantin 1969 TURIEC.RUN UKR 0:59:13 M-40
19   PAVLÍK Ivan 1984 AK Spartak Dubnica n. V. SVK 1:00:19 M-39
20   LEDNICKÝ Juraj 1993 Lednické kone SVK 1:00:25 M-39
21   KUBÁNY Michal 1980 Žilina SVK 1:00:26 M-39
22   BIELIK Jozef 1978 Fačkov SVK 1:01:19 M-39
23   CAPEK Matin 1984 Čadečka SVK 1:01:45 M-39
24   LEDNICKÝ Martin 1993 Lednické Kone SVK 1:02:20 M-39
25   BELKO Michal 1989 Strečno SVK 1:02:38 M-39
26   KEMKA Jozef 1961 Bytča SVK 1:02:41 M-50
27   MURÁRIK Roman 1981 S&B Žilina SVK 1:02:43 M-39
28   RANDA Juraj 1983 garage team paština závada SVK 1:02:43 M-39
29   VITKO Martin 1992 Lednické Kone SVK 1:02:57 M-39
30   HROMADA Martin 1992 Spartan Patriot Team SVK 1:03:12 M-39
31   CHROMEK Roman 1970 Žilina SVK 1:03:39 M-40
32   PAULÍNYOVÁ Katarína 1975 AK ZŤS Martin SVK 1:03:50 Ž
33   PEKNÝ Michal 1995 Maraton klub Rajec SVK 1:04:12 M-39
34   STRAŇANEK Jozef 1975 Maratón klub Rajec SVK 1:04:17 M-40
35   VALENTA Tomáš 1997 Maratón klub Rajec SVK 1:04:36 M-39
36   OČKO Jozef 1976 Maratón klub Rajec SVK 1:04:37 M-40
37   IVAN Vladimír 1993 Paština Závada SVK 1:04:40 M-39
38   TALDÍK Jaroslav 1975 MK Rajec SVK 1:04:43 M-40
39   VESELOVSKÝ Ondrej 1979 Turiec.run SVK 1:04:52 M-39
40   BULEJ Peter 1975 Triatlon Team Nereus Zilina SVK 1:05:03 M-40
41   SLIVKA Milan 1977 TK Žabka Čadca SVK 1:05:04 M-40
42   MIZERA Pavol 1978 Kysuce team SVK 1:05:05 M-39
43   UHLÁRIK Peter 1997 Maratón klub Rajec SVK 1:05:11 M-39
44   DLHOPOLEC Ján 1961 Žilina SVK 1:05:14 M-50
45   ZANICKY Pavol 1977 Zilina SVK 1:05:15 M-40
46   VOJTEK Radoslav 1977 Žilina SVK 1:05:27 M-40
47   BELIANSKY Stanislav 1964 Štiavnik SVK 1:05:29 M-50
48   BIELIK Braňo 1979 Fackov SVK 1:05:36 M-39
49   JANKECH Pavol 1957 Trencin SVK 1:05:38 M-60
50   PAWLUS Vladimír 1977 TK Žabka Čadca SVK 1:05:40 M-40
51   PEKNÝ Lukáš 1993 Maratón klub Rajec SVK 1:05:42 M-39
52   MICHALEC Branislav 1984 Maraton klub Rajec SVK 1:05:48 M-39
53   ŠMÁRIK Milan 1962 Žilina SVK 1:05:51 M-50
54   TURIAK Martin 1981 Čadca SVK 1:05:53 M-39
55   BAČA Milan 1981 Strecno SVK 1:05:57 M-39
56   PIŠTEK Matej 1990 Čadca SVK 1:06:03 M-39
57   JEŽÍK Miroslav 1972 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK 1:06:06 M-40
58   TOKÁRIK Branislav 1972 Kysucký Lieskovec SVK 1:06:28 M-40
59   MIČEK Karol 1956 Cys žilina SVK 1:06:33 M-60
60   BELIANSKA Erika 1999 SVK 1:06:36 Jy
61   ŠUMPÍK Tibor 1975 Žilina SVK 1:06:41 M-40
62   UHLÁRIK Pavol 1959 Maratón klub Rajec SVK 1:06:42 M-50
63   ŠVÍK Štefan 1977 BVŽ SVK 1:06:49 M-40
64   BÁTORA Miroslav 1962 Prievidza SVK 1:06:52 M-50
65   ĎURKECH Miroslav 1967 Považská-Bystrica SVK 1:07:01 M-50
66   HRIN Miroslav 1964 Žilina SVK 1:07:13 M-50
67   ŠRAMO Martin 1990 Ružomberok SVK 1:07:27 M-39
68   BRODNAN Michal 1984 Poluvsie SVK 1:07:41 M-39
69   BOBÁŇ Václav 1983 Terchová SVK 1:07:55 M-39
70   CHUPEKOVÁ Silvia 1972 Rajecké Teplice SVK 1:08:03 Ž
71   RYBÁR Ján 1976 ŠK Floryb SVK 1:08:08 M-40
72   HARTINÍK Miroslav 1969 MK Rajec SVK 1:08:36 M-40
73   JAKUBÍK Peter 1990 Maratón klub Rajec SVK 1:08:47 M-39
74   ŠKORÍK Radoslav 1985 SVK 1:08:49 M-39
75   ĎUROŠKA Peter 1984 SVK 1:08:51 M-39
76   DUBEC Vladislav 1986 Maratón klub Rajec SVK 1:08:56 M-39
77   KURÁT Tomáš 1982 HO Slavia Žilina SVK 1:08:56 M-39
78   MAJERČÍK Ivan 1982 Maratón klub Rajec SVK 1:08:57 M-39
79   MARTINEK Tomáš 1980 MTBiker.sk SVK 1:08:57 M-39
80   KASMAN Peter 1990 Maratón klub Rajec SVK 1:09:03 M-39
81   MLÁDENEK Miroslav 1967 CyS-Akademia Petra Sagana SVK 1:09:06 M-50
82   ŠKODA Samuel 1999 Žilina SVK 1:09:08 Ji
83   ZUBER Michal 1983 BVŽ Žilina SVK 1:09:22 M-39
84   JOZEF Janík 1980 Hvozdica SVK 1:09:38 M-39
85   ŠIMEK Ján 1975 Maratón klub Rajec SVK 1:09:41 M-40
86   ŠIMEK Vratko 2000 Maratón klub Rajec SVK 1:09:41 Ji
87   ŠČIBRAN Miroslav 1977 Sirka a Miza Žilina SVK 1:10:06 M-40
88   MACHLICA Peter 1980 Žilina SVK 1:10:16 M-39
89   KAZÁNI Michal 1987 Žilina SVK 1:10:35 M-39
90   JANDA Jiri 1969 Zilina SVK 1:10:36 M-40
91   HULINKO Michal 1987 Maratón klub Rajec SVK 1:10:45 M-39
92   MISO Peter 1980 Rajec SVK 1:11:22 M-39
93   KOPTÁK Vladimir 1971 Rudinka SVK 1:11:31 M-40
94   SVITÁK Stanislav 1950 AK Zilina SVK 1:11:47 M-60
95   HÝROŠŠ Pavel 1952 Sučany SVK 1:11:56 M-60
96   MURČO Dušan 1985 M.R.C.I.N.A. SVK 1:12:02 M-39
97   ZEMANÍK Miloš 1971 KKM Čadca SVK 1:12:09 M-40
98   KEVICKY Florian 1971 Puchov SVK 1:12:44 M-40
99   HALÚSKOVÁ Monika 1978 Varín SVK 1:12:53 Ž
100   RYBÁRIK Juraj 1976 Bojnice SVK 1:13:00 M-40
101   MASARYK Jozef 1974 Považska Bystrica SVK 1:13:08 M-40
102   KÁČER Ľuboš 1987 Žilina SVK 1:13:31 M-39
103   LENKO Viliam 1987 Žilina SVK 1:13:31 M-39
104   HULIN Jan 1975 PSYOPS MARTIN SVK 1:14:00 M-40
105   HAUPTVOGEL Roman 1982 Žilina SVK 1:14:18 M-39
106   VALÚCH Ján 1993 SVK 1:14:30 M-39
107   PIROHA Miroslav 1978 TJ Straník Teplicka nad Váhom SVK 1:14:31 M-39
108   LEDNICKÝ Ján 1963 TJ Malé Lednice SVK 1:14:55 M-50
109   BRNOLIAK Milan 1981 Žilina SVK 1:15:11 M-39
110   ÚRADNÍKOVÁ Alžbeta 1991 Maratón klub Rajec SVK 1:15:18 Ž
111   PONECHAL Peter 1985 Čadca SVK 1:15:24 M-39
112   KUBÍK Dušan 1981 Višnové SVK 1:15:52 M-39
113   LEDNICKÁ Ivana 1992 Malé Lednice SVK 1:15:54 Ž
114   RAGAS Juraj 1981 11mpr. Martin SVK 1:16:23 M-39
115   KUBIRITA Ján 1970 LEMUR SVK 1:16:32 M-40
116   MÁCA Peter 1976 KNM SVK 1:16:37 M-40
117   ZEMANÍKOVÁ Denisa 1996 AK Čadca SVK 1:16:38 Ž
118   PIALOVÁ Janka 1989 MK Rajec SVK 1:16:47 Ž
119   RECHTORÍK Peter 1978 Varín SVK 1:16:55 M-39
120   ŠUSTEK Emil 1982 EmAn SVK 1:17:31 M-39
121   KAVEC Ján 1970 Maratón klub Rajec SVK 1:17:35 M-40
122   KOLÁR Stanislav 1963 Rajecké Lesné SVK 1:17:55 M-50
123   BIELIKOVA Marcela 1976 MK Rajec SVK 1:18:11 Ž
124   BRODNEK Ludovít 1959 Kolostranské SVK 1:18:12 M-50
125   TLACHÁČOVÁ Sabína 1994 Spartan Patriot Team SVK 1:19:09 Ž
126   TOROK Ladislav 1983 Rajecká Lesná SVK 1:19:19 M-39
127   KINCEL Pavol 1951 bs Tatran Turany SVK 1:19:41 M-60
128   TRUBAN Milan 1957 Kysucký Lieskovec SVK 1:19:49 M-60
129   JEDINÁK Ján 1976 KNM SVK 1:20:07 M-40
130   GROFIK Milan 1973 Martin SVK 1:21:42 M-40
131   UHLÁRIK Ján 1963 Maratón klub Rajec SVK 1:22:02 M-50
132   LAZAR Peter 1965 AK Žilina SVK 1:22:09 M-50
133   KAZANIOVÁ Silvia 1973 PK Žabka- Kysucký Večerník SVK 1:22:18 Ž
134   SLOTA Jozef 1974 Rajec SVK 1:22:33 M-40
135   ROSINKA František 1974 Považská Bystrica SVK 1:22:34 M-40
136   LITTVA Filip 1990 Ružomberok SVK 1:22:37 M-39
137   ÚRADNÍK Miroslav 1964 KRB Fačkov SVK 1:22:45 M-50
138   HODÁSOVÁ Alžbeta 1992 Malá Čierna SVK 1:24:15 Ž
139   BAČÍK Martin 1977 Žilina SVK 1:24:17 M-40
140   ADAMOVÁ Katarína 1967 Žabka Čadca SVK 1:26:10 Ž
141   MRVEČKA Viliam 1961 Teplička nad Váhom SVK 1:26:11 M-50
142   ĎURDÍK Pavol 1955 BS Tatran Turany SVK 1:26:30 M-60
143   KOLÁRIK Michal 1980 Bears Rugby club SVK 1:27:22 M-39
144   MIKOVÁ Monika 1987 Rajec SVK 1:28:08 Ž
145   PAPAN Peter 1991 Rajecké Teplice SVK 1:28:10 M-39
146   PEKAROVÁ Veronika 1992 Rajec SVK 1:29:22 Ž
147   GELATKA Bohuslav 1983 MKR SVK 1:29:23 M-39
148   TABAK Michal 1983 Maratón klub Rajec SVK 1:29:24 M-39
149   SIPTÁKOVÁ MOCÁRIOVÁ 1964 Žilina SVK 1:31:01 Ž
150   HLUZÁKOVÁ Jana 1976 Čadca SVK 1:31:53 Ž
151   DOMANICKÝ Tomáš 1982 SVK 1:32:45 M-39
152   KASMANOVÁ Zuzana 1980 Rajec SVK 1:34:03 Ž
153   KALINOVÁ Katarína 1978 Rajce SVK 1:34:11 Ž
154   COMOREK Miloš 1980 Žilina SVK 1:38:19 M-39
155   BUČEK Branko 1979 Žilina SVK 1:38:19 M-39
156   HLÁVKA Jozef 1951 Ilava SVK 1:44:41 M-60
157   VOJTEK Miloš 1961 CyS-Akadémia Petra Sagana SVK 3:02:56 M-50
158   FERENCZI Dezider 1935 BS Tatran Turany SVK 3:21:57 M-70
SKORČÍK Jano 1971 HZS Malá Fatra SVK nedokončil M-40
©2017 dojava