Dnes je Utorok 28. jún 2016 meniny má Beáta
rajecký
borošovec
cross
duatlon
cross
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
in-line
polmaratón
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
main
RAJECKÝ BOROŠOVEC 2016
21. ročník
  výsledky
  
  Vyberte ročník:   
Rajecký Borošovec - absolútne poradie
por.:   priezvisko: meno:dat. nar.: klub: štát: čas: kat.:
1   Michalec Tomáš1989-09-11Predmier SVK 0:53:04 M-39
2   Paulen Andrej1994-09-16Žilina SVK 0:53:52 M-39
3   Kalina Rastislav1975-07-06Rajec SVK 0:54:10 M-40
4   Kais Martin1992-11-07Tj Višňové SVK 0:54:12 M-39
5   Holesa Patrik1991-05-15ROSLY klub Rajec SVK 0:55:47 M-39
6   Chupek Jozef1971-11-09Fineco running team SVK 0:55:59 M-40
7   Piala Ján1992-08-30Maratón klub Rajec SVK 0:56:13 M-39
8   Michalec Ján1982-04-01PROefekt SVK 0:56:40 M-39
9   Galovič Rasťo1982-06-04Rajec SVK 0:56:52 M-39
10   Kubány Michal1980-08-16Žilina SVK 0:57:09 M-39
11   Železov Konstantin1969-01-0742195.kiev.ua UKR 0:57:17 M-40
12   Kašjak Michal1977-04-05Fineco running team SVK 0:57:26 M-39
13   Reviš Patrik1994-06-16Žilina SVK 0:57:29 M-39
14   Török Juraj1989-08-22EMKO športový klub SVK 0:57:30 M-39
15   Ličko Matúš1978-12-17 SVK 0:57:56 M-39
16   Staník Jozef1973-03-18Bežecký klub Lysá pod Makytou SVK 0:58:08 M-40
17   Ščibran Miroslav1977-04-09Širka a Miza Žilina SVK 0:58:37 M-39
18   Jurdík Jozef1998-07-27Žilina SVK 0:58:55 Ji
19   Janík Lukáš1987-08-13Maratón klub Rajec SVK 0:59:36 M-39
20   Pavlík Ivan1978-10-02KBBS Turčianske Teplice SVK 0:59:36 M-39
21   Štefina Štefan1986-09-03AK Spartak Dubnica/OMES.SK SVK 0:59:57 M-39
22   Murárik Roman1981-07-24S&B Žilina SVK 1:01:18 M-39
23   Ružbarský Ján1966-02-20AK Žilina SVK 1:01:42 M-50
24   Gajdošík Miroslav1977-03-03LTS Slovakia SVK 1:01:50 M-39
25   Hulinko Michal1987-02-23Maratón klub Rajec SVK 1:02:08 M-39
26   Beliansky Stanislav1964-03-27Štiavnik SVK 1:02:17 M-50
27   Straňanek Jozef1975-09-13Maratón klub Rajec SVK 1:02:30 M-40
28   Michalec Branislav1984-07-11Maraton klub Rajec SVK 1:02:32 M-39
29   Zvarik Andrej1994-03-31Teplička nad Váhom SVK 1:02:33 M-39
30   Brezáni Štefan1984-01-01Rajec SVK 1:02:34 M-39
31   Šmárik Milan1962-10-20Montáž CS Žilina SVK 1:02:43 M-50
32   Pápež Pavol1985-04-18Spinning Žilina Hájik SVK 1:02:53 M-39
33   Capek Martin1984-04-06Čadečka SVK 1:02:55 M-39
34   Pavlíček Lukáš1997-03-26Prievidza SVK 1:03:05 Ji
35   Lednický Adam1999-02-09Lednické kone SVK 1:03:06 Ji
36   Pawlus Vladimír1977-05-30Čadca SVK 1:03:08 M-39
37   Pekný Michal1995-01-04Maratón klub Rajec SVK 1:03:09 M-39
38   Šumpík Tibor1975-04-17Žilina SVK 1:03:09 M-40
39   Belianska Erika1999-06-20MKŠS AK KNM SVK 1:03:10 Jy
40   Jelenák Marián1969-05-22Bežec TT SVK 1:03:11 M-40
41   Bulej Peter1975-04-24Triatlon Team Nereus Zilina SVK 1:03:13 M-40
42   Pavlis Ivan1977-07-27BK Lysá pod Makytou SVK 1:03:15 M-39
43   Vojtek Miloš1961-05-04CyS-Akadémia Petra Sagana SVK 1:03:17 M-50
44   Lednický Juraj1993-01-18Lednické Kone SVK 1:03:27 M-39
45   Rybár Jozef1990-03-19Maratón klub Rajec SVK 1:03:33 M-39
46   Baroňák Patrik2000-02-24sos drevarska a stavebna krasno nad kysucou SVK 1:03:46 Ji
47   Rybár Ján1976-06-05ŠK-Floryb SVK 1:03:56 M-40
48   Valenta Tomáš1997-06-19MK Rajec SVK 1:04:12 Ji
49   Vavrík Tomáš1989-05-24Stráňavy SVK 1:04:21 M-39
50   Valíček Pavol1980-08-19TJ-Višňové SVK 1:04:30 M-39
51   Stupňan Jaro1963-12-14MK Rajec SVK 1:04:32 M-50
52   Taldík Jaroslav1975-11-13MK Rajec SVK 1:04:34 M-40
53   Zánický Pavol1977-09-07 SVK 1:04:46 M-39
54   Ochodničan Miroslav1972-11-08BK JG Žilina SVK 1:04:56 M-40
55   Smák František1970-05-09Žilina SVK 1:05:11 M-40
56   Bobáň Václav1983-12-14Terchová SVK 1:05:33 M-39
57   Michalec Dušan1974-05-24Pezinok SVK 1:05:48 M-40
58   Belko Michal1989-06-24Strečno SVK 1:05:53 M-39
59   Bezák Lovisek Judit1984-07-06 SVK 1:05:56 Ž
60   Suľa Vladislav1979-12-08Malá Čierna SVK 1:05:58 M-39
61   Vitko Martin1992-10-27Lednické Kone SVK 1:06:01 M-39
62   Uhlárik Peter1997-02-28Maratón klub Rajec SVK 1:06:13 Ji
63   Bielik Jozef1978-02-02Fačkov SVK 1:06:28 M-39
64   Zavadská Alexandra2000-04-14Triatlon Team Nereus Žilina SVK 1:06:30 Jy
65   Veselovský Ondrej1979-12-10Maratón klub Rajec SVK 1:06:32 M-39
66   Uhlárik Pavol1959-07-22Maratón klub Rajec SVK 1:06:35 M-50
67   Chupeková Silvia1972-08-16Fineco running team SVK 1:06:36 Ž
68   Drlička Miroslav1972-08-14Maratón klub Rajec SVK 1:06:46 M-40
69   Opritz Ruslan1978-09-2342195.kiev.ua UKR 1:06:49 M-39
70   Mišo Peter1980-06-02Rajec SVK 1:06:54 M-39
71   Hazucha Michal1988-09-19Konská SVK 1:06:56 M-39
72   Dubec Vladislav1986-04-17Maratón klub Rajec SVK 1:07:12 M-39
73   Brodnan Michal1984-05-12Poluvsie SVK 1:07:30 M-39
74   Bátora Miroslav1962-05-15Prievidza SVK 1:07:43 M-50
75   Tabak Milan1955-06-24AC UNIZA Žilina SVK 1:07:48 M-60
76   Šimek Ján1975-05-24Maratón klub Rajec SVK 1:07:53 M-40
77   Kuba Anton1959-05-12MŠK Kys.N.Mesto SVK 1:07:55 M-50
78   Turiak Martin1981-05-21Čadca SVK 1:07:57 M-39
79   Bezák Tomáš1986-06-22 SVK 1:08:11 M-39
80   Berger Michal1974-06-12 SVK 1:08:18 M-40
81   Hulin Jan1975-09-20RCHBO Rožňava SVK 1:08:29 M-40
82   Chomaničová Kamila1995-04-03BEHÁME.sk SVK 1:08:31 Ž
83   Vanáková Dominika1982-03-04Maratón klub Rajec SVK 1:08:39 Ž
84   Hartiník Miroslav1969-05-17MK Rajec SVK 1:08:44 M-40
85   Očko Peter1997-06-08MK Rajec SVK 1:08:51 Ji
86   Kopták Vladimir1971-04-16Rudinka SVK 1:08:52 M-40
87   Švík Štefan1977-09-07BVŽ SVK 1:09:00 M-39
88   Pekara Adam1992-06-14 SVK 1:09:02 M-39
89   Slota Jozef1974-03-20Maratón klub Rajec SVK 1:09:03 M-40
90   Mládenek Miroslav1967-12-25CyS žilina SVK 1:09:16 M-40
91   Úradníková Alžbeta1991-05-03Maratón klub Rajec SVK 1:09:34 Ž
92   Tabak Michal1983-09-07Maratón klub Rajec SVK 1:09:47 M-39
93   Majerčík Ivan1982-11-10Maraton klub Rajec SVK 1:09:55 M-39
94   Ragas Juraj1981-12-1111mpr Martin SVK 1:10:03 M-39
95   Gápa Miro1985-10-23Žilina SVK 1:10:33 M-39
96   Šimek Vratko2000-04-16Maratón klub Rajec SVK 1:11:18 Ji
97   Hartiník Pavol1998-09-18MK Rajec SVK 1:11:19 Ji
98   Zuber Michal1983-07-22Žilina SVK 1:11:22 M-39
99   Sendecká Mária1994-01-20Horolezecký oddiel TJ Lokomotíva Štart Poprad SVK 1:11:38 Ž
100   Harant Lukáš1990-07-20ŠKP Žilina SVK 1:12:33 M-39
101   Bachoríková Lenka1998-08-07MKŠS AK KNM SVK 1:12:40 Jy
102   Sviták Stanislav1950-01-08AK Zilina SVK 1:12:49 M-60
103   Paluchová Ľubica1991-08-10 SVK 1:12:52 Ž
104   Kavec Ján1970-04-07Maratón klub Rajec SVK 1:12:55 M-40
105   Kasman Peter1990-01-28Maraton klub Rajec SVK 1:13:19 M-39
106   Vančík Štefan1984-11-04 SVK 1:13:38 M-39
107   Halúsková Monika1978-09-18Varín SVK 1:13:48 Ž
108   Sýkora Martin1981-02-18Malá Čierna SVK 1:14:01 M-39
109   Vantuch Martin1986-10-08žilina SVK 1:14:02 M-39
110   Lalinský Andrej1984-04-01Spinning Žilina Hájik SVK 1:14:22 M-39
111   Matej Tomáš1984-08-26Endurance Žilina SVK 1:15:04 M-39
112   Bielik Braňo1979-11-15Fačkov SVK 1:15:13 M-39
113   Očko Jozef1976-11-17Maratón klub Rajec SVK 1:15:14 M-40
114   Kincel Pavol1951-05-04Tatran Turany SVK 1:15:15 M-60
115   Uradník Miroslav1964-04-07KRB Fačkov SVK 1:15:16 M-50
116   Kadlecová Alena1966-05-19BK Lysá pod Makytou SVK 1:15:27 Ž
117   Vrták Jozef1952-05-05Nedožery SVK 1:15:34 M-60
118   Talapka František1971-07-11S&B Žilina SVK 1:16:03 M-40
119   Pohanka Patrik1988-08-15Lednické Kone SVK 1:16:10 M-39
120   Žilková Michaela1972-05-25Dubnica nad Váhom SVK 1:16:20 Ž
121   Kolár Stanislav1963-05-16Rajecká Lesná SVK 1:16:28 M-50
122   Uhlárik Ján1963-10-27Maratón klub Rajec SVK 1:16:29 M-50
123   Golier Boris1979-07-10Rajec SVK 1:16:58 M-39
124   Machlica Peter1980-06-04Žilina SVK 1:17:09 M-39
125   Rybárik Juraj1976-05-29Bojnice SVK 1:17:19 M-40
126   Brázdil Peter1971-05-24Nové Mesto SVK 1:17:34 M-40
127   Sádecký Peter1990-06-12Lednické kone SVK 1:18:28 M-39
128   Brodňan Ľudovít1959-05-12Stránske SVK 1:19:51 M-50
129   Lednický Ján1963-01-25Malé Lednice SVK 1:19:55 M-50
130   Košík Tomáš1951-01-14BK Fastfood Žilina SVK 1:29:26 M-60
131   Kolárik Michal1980-10-04Žilina Bears Rugby Club SVK 1:30:26 M-39
132   Pialová Janka1989-12-23Maratón klub Rajec SVK 1:34:11 Ž
133   Hlávka Jozef1951-03-06Ilava SVK 1:35:49 M-60
134   Beharková Zuzana1990-03-20Endurance Žilina SVK 1:36:36 Ž
135   Janigová Denisa1971-05-24Dubnica nad Váhom SVK 1:37:22 Ž
136   Janiga Jaroslav1971-05-24Dubnické stíhačky SVK 1:37:23 M-40
137   Šidlovská Tatiana1993-01-29Žilina SVK 1:38:17 Ž
138   Pavlisová Ivana1977-05-28BK Lysá pod Makytou SVK 1:38:45 Ž
139   Kardoš Peter1984-06-06Rajec SVK 1:39:42 M-39
140   Ševčík Emil1945-04-28Dolný Hričov SVK 1:40:53 M-70
141   Stašová Katarína1976-05-02Rajec SVK 1:41:17 Ž
142   Opritz Nataliia1976-07-1042195.kiev.ua UKR 1:41:18 Ž
143   Bieliková Marcela1976-05-29MK Rajec SVK 1:43:10 Ž
144   Kolárová Katarína1989-11-14 SVK 1:43:26 Ž
145   Kasmanova Zuzana1980-07-05Durčiná SVK 1:43:26 Ž
146   Miko Peter1992-04-10Maraton klub Rajec SVK 1:43:30 M-39
147   Mikova Monika1987-11-06Rajec SVK 1:43:30 Ž
148   Talapka Matej2001-05-09Žilina SVK 1:47:34 Ji
149   Ferenczy Dezider1935-04-18 SVK 2:57:01 M-70
©2016 dojava